Opis:

Od 2017 roku marihuana jest w pełni legalnym lekiem dopuszczonym do obrotu również w Polsce. Otrzymanie recepty na tego typu wyrób konopny nie jest jednak proste i wymaga spełnienia określonych warunków. Ponadto należy pamiętać, że marihuana medyczna wciąż zawiera THC, który jest odpowiedzialny za uzależnienie. Właśnie dlatego lekarz (o odpowiednich kwalifikacjach) przed wypisaniem recepty Rpw przeprowadza szczegółowy wywiad z pacjentem, aby zyskać pewność, że tego typu terapia będzie pomocna i równocześnie istnieje małe ryzyko, że pacjent się uzależni. 

Jak kupić marihuanę medyczną?

Po zakwalifikowaniu się do kuracji konopnej i otrzymaniu stosownej recepty należy udać się do apteki, w której dostępna jest marihuana medyczna. Okazuje się bowiem, że w nie wszystkich miejscach można zrealizować tego typu receptę. Tak samo jak nie każdy medyk jest upoważniony do wystawiania takiego dokumentu. Należy także podkreślić, że tego typu zakup nie jest refundowany, a cena leczniczych konopi jest niestety dosyć wysoka. 

Po otrzymaniu marihuany dobrze dodatkowo wyposażyć się w niezbędne sprzęty i akcesoria, dzięki którym będzie można w prawidłowy i, co najważniejsze, bezpieczny sposób zażywać uzyskany specyfik. Na stronie jarajto.pl można zamówić m.in. waporyzatory, które są zalecane przy stosowaniu leczniczej marihuany. Ponadto w sklepie online udostępniono młynki do przygotowania produktu oraz wagi jubilerskie do odmierzenia odpowiedniej dawki. 

W sytuacji, gdy lekarz odmówi pacjentowi wystawienia recepty na medyczną marihuanę, zawsze można spróbować innych wyrobów medycznych, które są w pełni legalne i nie zawierają szkodliwej dawki THC. Mowa tutaj choćby o olejkach CBD dostępnych w różnych stężeniach, a także haszyszu CBD, który można nabyć bez recepty wraz z waporyzatorem przenośnym czy fajką wodną. W przypadku tego rodzaju preparatów klienci nie muszą obawiać się działania uzależniającego oraz są w stanie dopasować odpowiednie stężenie CBD. Na początek dobrze wybrać niższe poziomy, aby z czasem ewentualnie sięgnąć po mocniejsze produkty (w razie takiej konieczności). Pracownicy sklepu zawsze chętnie pomogą w doborze właściwych wyrobów oraz dopasują niezbędne akcesoria. Ponadto na stronie zamieszczane są liczne branżowe ciekawostki czy też porady dla miłośników wyrobów konopnych.

Dodano: 30-03-2022
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://jarajto.pl/pl/blog/Marihuana-medyczna-%E2%80%92-gdzie-i-jak-kupic-na-recepte-lecznicze-konopie/220TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl


WWW: https://jarajto.pl/

Podanin 50, 64-800 Chodzież

Tel: +48883883259

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy