Opis:

Sposobem na uniknięcie chaosu związanego z dokumentami przechowywanymi w firmie jest wdrożenie nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym poszczególne pisma mogą być przesyłane drogą elektroniczną. Taką możliwość daje przedsiębiorstwo Suncode, z którym kontaktują się właściciele firm zainteresowani elektronicznymi wnioskami urlopowymi. To idealna propozycja dla osób chcących zaoszczędzić czas i zapewnić sobie przejrzystość planów urlopowych, co uchroni przed brakami kadrowymi. Zapewnia ona dostęp do informacji w dowolnym miejscu i czasie. Innymi słowy, kadra zarządzająca może kontrolować, kto aktualnie przebywa na wakacjach lub zwolnieniu, a wszystko to za pomocą paru kliknięć.

Proponowane elektroniczne wnioski urlopowe doceniają podwładni, którzy nie muszą składać pism w formie papierowej. Wystarczy jedynie, że zalogują się do aplikacji, wypełnią pisma i prześlą je do odpowiednich osób. Dzięki takim systemom otrzymują też dostęp do liczby wykorzystanych dni urlopowych oraz dni, które im jeszcze zostały. Dane, z jakimi się zapoznają, są stale aktualizowane z uwzględnieniem świąt oraz weekendów. Opisywane rozwiązania są proste w obsłudze i polegają jedynie na określeniu rodzaju urlopu oraz dni, w których pracownik będzie poza miejscem pracy.

Elektroniczne wnioski są opłacalne pod kątem finansowym, ponieważ ograniczają zużycie papieru i przekładają się na większą wydajność podwładnych, którzy nie tracą czasu na ręcznie wypełnianie druków. Doceniają je również działy kadr oraz księgowi. Systemy te działają niezawodnie i są dobrze chronione, dzięki czemu nie dochodzi do wycieku danych osobowych. Gwarantują błyskawiczny i niczym niezakłócony obieg dokumentów w przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości.

Dodano: 26-11-2021
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://oneclick-workflow.pl/zaplanuj-e-urlop/OneClick


WWW: https://oneclick-workflow.pl/

Jana Matejk 1, 60-766 Poznań

Tel: (61) 8200-449

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy