Opis:

Decyzja o inwestycji budowlanej na terenie Poznania to sposób na korzystną lokatę środków i przyszły zysk. Stolica Wielkopolski to strefa o dużym potencjale, ciesząca się zainteresowaniem zarówno odbiorców prywatnych, jak i biznesowych. Zakupioną nieruchomość można więc szybko sprzedać, wynająć lub przeznaczyć na dalsze cele, na przykład na działalność zarobkową. W każdej sytuacji właściciel z pewnością nie będzie stratny.

Poszukując budynku na sprzedaż, zwłaszcza w sieci, można znaleźć wiele ofert, których treść nie oddaje w pełni stanie faktycznego obiektu. Dużym problemem jest między innymi brak informacji o kondycji instalacji podtynkowych i podziemnych. Ich wymiana po zakupie może okazać się sporym, nieplanowanym wydatkiem. Dlatego na oglądanie nieruchomości warto wybrać się z odpowiednim wsparciem. Podstawą jest wzięcie ze sobą specjalisty od nadzoru budowlanego. Pomoże on określić, jakie elementy konstrukcji należy wymienić, a które nadają się do dalszej eksploatacji. Można z nim także skonsultować plany zagospodarowania przestrzennego, jeśli nowy właściciel chce dokonać przeróbek budowlanych w celu przekształcenia obiektu w strefę spełniającą jego oczekiwania. 

Podczas wizji lokalnej z pewnością przyda się także rzeczoznawca majątkowy. W Poznaniu swoje biuro ma firma, która ogłasza się na stronie internetowej omega-projekt.pl. Jej kadra to grupa fachowców, których zadaniem jest kompleksowe wsparcie inwestora na różnych etapach jego działalności na rynku budowlanym. Oferują doradztwo, pomoc techniczną, przeprowadzanie wyceny nieruchomości, nadzór budowlany na różnych etapach prac, a także inne niezbędne świadczenia. Usługi są płatne, a cena każdorazowo ustalana indywidualnie.

Dodano: 05-12-2022
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
http://www.omega-project.pl/OMEGA Project Sp. z o. o.


WWW: http://www.omega-project.pl/

Matejki 36, 60-768 Poznań

Tel: 780 037 291

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy