Opis:

Obecnie niemalże w każdej hali magazynowej, sklepie wielkopowierzchniowym lub fabryce znaleźć można wózki widłowe. To funkcjonalne sprzęty sprawdzające się zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, które usprawniają pracę i ułatwiają przenoszenie ładunków na małe odległości. Przydają się także podczas umieszczania ich na regałach oraz przy przeładunku, przykładowo w centrach logistycznych. Za najnowocześniejsze uznaje się modele elektryczne, będące alternatywą dla modeli spalinowych.

Wyposażono je w wydajne akumulatory, które należy co jakiś czas ładować. Są one rekomendowane przez wzgląd na cichą pracę, bezpieczeństwo użytkowania oraz brak emisji szkodliwych związków do atmosfery. Więcej informacji na ich temat znajduje się na witrynie nfk.com.pl. Jej właścicielem jest przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży nowych oraz używanych urządzeń, które są wolne od niewidocznych na pierwszy rzut oka usterek. W katalogu zaprezentowano sprzęty renomowanych producentów, dostępne w niewygórowanych cenach.

To świetna propozycja dla właścicieli firm chcących inwestować w prowadzoną przez siebie działalność i odciążać zatrudniony personel. Wózki, jakie zamawiają, składają się z solidnych wideł, masztu, ogumienia lub gąsienic oraz przeszklonej kabiny operatora. Interesują się nimi między innymi przedstawiciele branży budowlanej, jak i osoby planujące wykorzystywanie tego typu urządzeń w sadownictwie lub leśnictwie.

Na zainteresowanych czekają elektryczne wózki widłowe:

  • wysokiego składowania,
  • czołowe,
  • przegubowe,
  • prowadzone.

Cieszą się one popularnością ze względu na dużą moc silnika, możliwość pracy ze sporymi obciążeniami, stabilną konstrukcję oraz bezpieczeństwo użytkowania. To nowoczesne urządzenia o dużej wydajności, które nie potrzebują częstej konserwacji. Nabywają je osoby chcące dbać o środowisko naturalne i wdrażać ekologiczne rozwiązania, mające pozytywny wpływ na wizerunek prowadzonej działalności. Czekają na nie sprzęty sprawdzające się w ciasnych korytarzach, które cechują się niewielkim promieniem skrętu.

Dodano: 28-04-2023
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://www.nfk.com.pl/wozki-widlowe/czolowe/elektryczne



NFK J. KOPA Sp. J


WWW: https://www.nfk.com.pl

Kościelna 7, 95-070 Aleksandrów Łódzki

Tel: 42 712 56 10

Oceń firmę (0 z 0 głosów)








Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy