Opis:

Największy kapitał prezentowanej firmy stanowi profesjonalna kadra, która od wielu lat z dużym zaangażowaniem obsługuje każde zlecenie. Dotychczasowi klienci wiedzą doskonale, że mogą liczyć na wiele nowatorskich pomysłów, natomiast nowi są zaskoczeni faktem, że można tak wiele zrobić tak szybko i do tego tanio. 

Na terenie stołecznego miasta Neo Reklamy jest od dawna liderem w swojej branży. Tworzy i projektuje kasetony reklamowe, neony, banery, pylony litery trójwymiarowe i wiele innych nośników reklamowych. Dużym powodzeniem cieszą się druki wielkoformatowe, które można wykorzystać w celach reklamowych lub na przykład do wystroju wnętrza. 

Spora grupa klientów korzysta z zakupu naklejek reklamowych, które są następnie aplikowane na szyby i witryny. W tym przypadku producent zapewnia wyjątkową jakość swoich artykułów. Stworzony produkt jest w stanie przetrwać wiele lat w nienaruszonym stanie. Dotyczy to przede wszystkim kolorów oraz struktury naklejonego materiału. Podobnej jakości mogą się spodziewać zamawiający oklejenie swoich samochodów. W przypadku grafik reklamowych montowanych na karoserii lub szybkie, producent udziela wieloletniej gwarancji na materiał oraz wykonanie. Nawet częste mycie korzystanie z myjni samochodowej nie będzie stanowiło problemu dla naklejek. 

Wykonanie reklamy w Warszawie jest możliwe w ciągu kilku dni od złożenia zamówienia. Ostateczny kształt nośników reklamowych musi zostać zaakceptowany przez klienta. Po wykonaniu odbywa się montaż w miejscu docelowym. Istnieje także możliwość wykonania montażu w hali udostępnionej przez warszawską firmę. Wysoka i szeroka brama wjazdowa pozwalają na obsługę samochodów ciężarowych oraz wielkopowierzchniowych przyczep. 

Wykonawca nie ma ograniczeń co do branży, w której działa zlecający. W szerokim portfolio, które jest dostępne na stronie internetowej znaleźć można, referencje napisane przez wielu odbiorców. Wśród nich są firmy z branży hotelarskiej, gastronomicznej, z sektora bankowego, usług, reklamy i medycyny.

Dodano: 31-10-2021
Autor: Krzysztof Pawłowski
Źródło:
http://www.neoreklamy.pl/Neo Reklamy


WWW: http://www.neoreklamy.pl/

Przemysłowa 44, 08-410 Wola Rębkowska

Tel: 505 788 464

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy