Opis:

Pragnąc zwiększyć obroty swojego biznesu opartego na przygotowaniu i sprzedaży różnych dań, warto pomyśleć o zmianie opakowań. Rosnąca świadomość zagrożeń, jakie niesie ze sobą plastik, zniechęca wiele osób do korzystania z miejsc, które ciągle pakują towar w plastikowe torby lub podają napoje w plastikowych kubkach. Powstaje coraz więcej zakładów i manufaktur, które wytwarzają wszystko, co w danym punkcie gastronomicznym jest wykorzystywane do pakowania potraw zimnych i gorących.Są one wytwarzane z naturalnych, bezpiecznych dla środowiska materiałów. Decydując się na zmianę naczyń i pojemników, można naprawdę sporo zyskać.

Zamiana dotychczasowych, plastikowych naczyń i pojemników na biodegradowalne lub nadające się do recyklingu to nie tylko pomoc środowisku. Również lokal zyskuje na prestiżu jako miejsce przyjazne przyrodzie, a co za tym idzie, odwiedzane przez osoby, które również pragną wspomóc Planetę. Wiele osób gotowych jest zapłacić za posiłek odrobinę więcej, aby mieć poczucie, że zrobiły coś dobrego. Wszystko, czego mogą potrzebować bary szybkiej obsługi i lokale sprzedające dania na wynos dostaną w firmie MyHappyOcean Opakowania Ekologiczne. Jest to hurtownia prowadzona przez osoby zaangażowane w ochronę oceanów, które starają się, aby oferta była różnorodna i spełniała oczekiwania wszystkich potencjalnych klientów.

Asortyment obejmuje wykonane z naturalnych surowców, talerze, pojemniki na dania zimne i gorące, rozmaite kubki, a także sztućce. Można tam również kupić eko tacki papierowe w wielu rozmiarach i o różnym przeznaczeniu. Asortyment obejmuje produkty ze świeżych włókien i z papieru typu kraft. Wśród wielu artykułów są między innymi:

  • tacki do ciepłych i zimnych posiłków, np. do warzyw, sałatek, ciastek, owoców itp.
  • eko miski prostokątne i okrągłe,
  • tacki papierowe na 2 kubki i posiłek,
  • tacki papierowe na zapiekanki, hot-dogi czy hamburgery,
  • foremki z papieru do pieczenia typu "Tulip",
  • okrągłe foremki papierowe do pieczenia,
  • kartonowe tacki na sosy.

To tylko przykłady eko tacek, jakie można zamówić w tym sklepie internetowym. Mając problem z dokonaniem wyboru, zawsze można skorzystać z doświadczenia personelu, który chętnie podpowie rozwiązanie odpowiednie do potrzeb. Są to produkty rozkładające się kilkadziesiąt, a nawet kilkaset razy szybciej niż plastik i mogą jeszcze posłużyć jako nawóz.

Dodano: 16-11-2022
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://myhappyocean.pl/pol_m_OPAKOWANIA-EKOLOGICZNE_Tacki-papierowe-191.htmlMyHappyOcean - Opakowania Ekologiczne


WWW: https://myhappyocean.pl/

Zapłocie 256, 02-970 Warszawa

Tel: + 48 509 295 620

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy