Opis:

Każda kobieta marzy, aby w dniu ślubu wyglądać ślicznie i żeby to na nią i jej wyjątkowy strój wszyscy zwracali uwagę. Wszak jest to jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Dlatego nie tylko sukienka jest ważna, ale też wszystkie dodatki. Wśród nich szczególne miejsce zajmują buty, które powinny być nie tylko ładne i wystrzałowe, ale przede wszystkim wygodne. Dlatego warto zdecydować się na obuwie szyte na miarę. Zaprojektuj buty ślubne, o jakich zawsze marzyłaś, a doświadczeni szewcy z firmy My Wish je wykonają.

Jak to zrobić? Najpierw trzeba wybrać model butów ze strony firmowej lub z katalogu obuwia ślubnego. Za pomocą dostępnego na stronie kreatora można dokonać wizualizacji niektórych modeli czółenek i szpilek. Przy projektowaniu można zmieniać, m.in.:

  • grubość i wysokość obcasów,
  • rodzaj skóry, np. licowana lub zamszowa,
  • kolor – obecnie niekoniecznie buty ślubne są w kolorze białym,
  • rodzaj zapięcia,
  • ozdoby i dodatki, które można dostarczyć samodzielnie.

W przypadku szerszej stopy czy też haluksów jest możliwość poszerzenia wybranego typu obuwia. Modyfikacji podlegają, m.in. buty:

  • z katalogu PDF,
  • ze strony internetowej,
  • a także te ze w sklepu stacjonarnego.

Jeśli nie znalazłaś wymarzonego fasonu obuwia, warto zadzwonić na specjalną infolinię. Firma zaproponuje wówczas model, jakiego nie ma obecnie w katalogu online, a który jest w produkcji.

Czas realizacji zamówienia wynosi średnio 2 tygodnie. Trzeba tylko pamiętać, że obuwie ślubne zaprojektowane i wykonane na specjalne zamówienie, nie podlega zwrotowi. Dlatego tak ważne są dokładne pomiary stopy. Skrupulatnie należy przemyśleć wszystkie dodatki, zapięcia i typ obcasów. Jeśli klient wybierze obuwie z katalogu, to można je obejrzeć i zmierzyć w wybranych salonach. Są one zlokalizowane w różnych miastach na terenie kraju, m.in. w Krakowie, Wałbrzychu, Katowicach czy Gdyni. Są to salony sukien ślubnych, które współpracują z polecaną firmą. Ich dokładny wykaz i adresy siedzib stacjonarnych podano na firmowej stronie internetowej.

Dodano: 10-07-2020
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
https://my-wish.pl/pl/26-zaprojektuj-i-spersonalizuj-swoje-wymarzone-buty-i-torebke
https://pl.wikipedia.org/wiki/Buty
https://pl.wikipedia.org/wiki/Proces_tw%C3%B3rczy_w_projektowaniu

MY WISH KATARZYNA SOWIŃSKA


WWW: https://my-wish.pl/

Kwiatowa 63, 42--23 Stary Broniszew

Tel: 669 991 777

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy