Opis:

Jednym z najbardziej cenionych na świecie gatunków drewna jest teak. Drzewa te rosną na południu i południowym wschodzie Azji. Drewno pozyskuje się ze starszych okazów, takich, które wykształciły już odpowiednią twardziel o dużej zawartości substancji oleistych i żywic. Ma ono także sporą zawartość kwasu krzemowego, dlatego jest odporne na nasiąkanie wodą i rozwój bakterii czy grzybów. Ze względu na te właściwości ten rodzaj surowca wykorzystywany jest między innymi w meblarstwie.

Przedsiębiorstwo ze strony mebleteak.pl zajmuje się wyszukiwaniem indonezyjskich manufaktur, w których wykonuje się ręcznie najróżniejsze meble z tego drewna. Dlatego w jego ofercie można znaleźć między innymi różne stoły do jadalni z teaku, które są masywne, ciężkie i oryginalne. Wytwarza się je z surowca pozyskiwanego na specjalnych plantacjach o nazwie Perum Perhutani należących do rządu. Pochodzące stamtąd drewno jest dojrzałe i doskonałej jakości, na co agencja udziela specjalnego certyfikatu. Meble z niego wykonane są trwałe i posłużą wiele lat, nie tylko dzięki samemu surowcowi, ale też kunsztowi mistrzów, którzy dbają o każdy szczegół wykonania.

Meble oferowane przez tego dystrybutora są ponadczasowe i próżno szukać podobnych gdziekolwiek indziej. Nie ma w nich sklejki ani płyty meblowej, a wszystko wykonane jest z najwyższą starannością z litego drewna, które może mieć barwę od bardzo jasnej, przez piękny, miodowy odcień, aż po całkiem ciemną. W ofercie firmy można znaleźć nie tylko wspomniane wyżej stoły, ale także inne meble do wnętrz, jak również do ogrodu i na balkon. Są one chętnie kupowane ze względu na wytrzymałość na warunki atmosferyczne. Nie wymagają także intensywnej pielęgnacji, co wielu klientów także sobie ceni. Na podanej stronie można również znaleźć blog, w którym dostępne są informacje dotyczące dbania o te piękne sprzęty.

Asortyment dystrybutora obejmuje też stoły ogrodowe dla osób, które pragną przyjmować gości na świeżym powietrzu, ale w komfortowych warunkach. Można tu znaleźć stoły rozkładane, przy których uda się zrobić imprezę w ogrodzie dla sporej liczby zaproszonych gości.

Dodano: 24-12-2020
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://mebleteak.pl/38-stoly-teakowe-do-jadalniMOTYKA MICHAŁ TEAKMEBLE


WWW: https://mebleteak.pl/

Czajkowskiego 4, 64-100 Leszno

Tel: 667603330

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy