Opis:

Zabiegi z osoczem bogatopłytkowym stają się coraz popularniejsze wśród osób chcących cieszyć się nawilżona, jędrną i gładką skórą. Pobudza ono fibroblasty do szybszej produkcji elastyny oraz kolagenu, co przekłada się na zwiększone napięcie i gęstość skóry. Osocze dostarcza licznych substancji odżywczych i nie wywołuje reakcji alergicznych, dlatego jest uznawane za bezpieczne. Opisywane zabiegi proponuje klinika udostępniająca ofertę na internetowej stronie problemskora.pl. Jest to placówka współpracująca z mieszkańcami Poznania. Cena osocza bogatopłytkowego jest przystępna, a znajduje ono zastosowanie wśród osób chcących zlikwidować zmarszczki w okolicy oczu, czoła, nosa lub ust oraz zmniejszyć widoczność potrądzikowych blizn.

Co ciekawe, osocze sprawdza się w przypadku kobiet i mężczyzn mających problemy z wypadaniem włosów. Zabiegi, o jakich mowa, cechują się licznymi zaletami, takimi jak krótki czas trwania oraz niewielka inwazyjność. Odznaczają się one skutecznością, małym ryzykiem występowania zakażeń oraz krótkim okresem rekonwalescenci, dzięki czemu zainteresowani niemalże od razu wracają do swoich obowiązków.

Zabiegi przy użyciu osocza bogatopłytkowego składają się z kilku etapów, a pierwszym z nich jest pobranie niewielkiej ilości krwi, która następnie jest umieszczana w separatorze w celu uzyskania osocza. Stymuluje ono powstawanie naczyń krwionośnych i kolagenu, dzięki czemu skóra staje się zregenerowana i bardziej napięta, przez co wygląda młodziej. Atutem zabiegu jest też fakt, że efekty są widoczne już po pierwszym spotkaniu w gabinecie.

Terapia osoczem bogatopłytkowym znajduje zastosowanie w przypadku wielu schorzeń oraz problemów zdrowotnych, takich jak łokieć tenisisty, kontuzje mięśni, choroby ścięgien, zmiany zwyrodnieniowe czy zapalenia. Jest ona przeprowadzana w znieczuleniu miejscowym. Ewentualnymi przeciwwskazaniami są:

  • nowotwory,
  • ciąża i okres karmienia piersią,
  • choroby krwi,
  • przyjmowanie tabletek lub zastrzyków na bazie heparyny, rozrzedzających krew.
Dodano: 29-07-2022
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
https://problemskora.pl/leczenie-lysienia-poznan/Mediwa Clinic


WWW: https://problemskora.pl

Ułańska 19, 60-748 Poznań

Tel: (+48) 510-084-711

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy