Opis:

Według wielu projektantów wnętrz surowe, minimalistyczne wnętrza warto przełamać pewnymi przyciągającymi uwagę detalami. Pozwala to uzyskać bardziej przytulną i przyjazną przestrzeń, a jednocześnie jest to wyraz znajomości najnowszych trendów w architekturze wnętrz. Elementem o innym charakterze w pomieszczeniu może być kanapa, stolik lub też wyposażenie dodatkowe. Częstym wyborem jest na przykład wieszak na ubrania. Jest to sprzęt podstawowego użytku, który zazwyczaj nie jest zbytnio eksponowany. Może stać się też ciekawą, a jednocześnie funkcjonalną formą dekoracji.

Dla osób chcących zastosować niebanalne rodzaje wykończenia przestrzennego w swoich domach i mieszkaniach z pewnością atrakcyjną opcją będzie wieszak podłogowy Drzewo. Tego typu model można znaleźć w ofercie sklepu online, który działa pod linkiem furnigo.pl. Dostawca udostępnia wersję w kolorze czarnym, jednak z uwagi na doskonale gładką, wypolerowaną powierzchnię, którą łatwo pokryć dobrej jakości farbą, wieszak można samodzielnie pomalować na dowolny kolor. 

Taki wieszak jest uniwersalny. Nadaje się zarówno jako wyposażenie strefy blisko drzwi, aby goście lub członkowie rodziny mogli bezproblemowo zostawiać na nim odzież wierzchnią, jak i do pokoi, gdzie może posłużyć jako podręczny stojak na garderobę. Na "koronie" można powiesić zestaw ubrań przygotowany z myślą o kolejnym dniu w szkole czy pracy, co pozwoli zapobiec nerwowym poszukiwaniom każdego poranka konkretnej części zaplanowanego ubioru. Na metalowych "gałęziach" można też skompletować garderobę na wyjazd, a następnie przenieść wybrane sztuki odzieży do walizki. Skróci to czas pakowania oraz pomoże uchronić się od bałaganu w szafie i całym pokoju. 

Proponowany wieszak w formie drzewa cechuje także duża stabilność, więc może być używany również przez dzieci. Taka forma przechowywania rzeczy z pewnością spodoba się zarówno chłopcom i dziewczynkom rozpoczynającym swoją przygodę w szkole, jak i nastolatkom. Pomoże też utrzymać porządek w pomieszczeniach.

Dodano: 28-09-2021
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://furnigo.pl/pl/p/Wieszak-podlogowy-Drzewo-02/77Meble-Bocian


WWW: https://furnigo.pl/

Wręczycka 268, 42-202 Częstochowa

Tel: 343000052

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy