Opis:

Firma MBA Sport zajmuje się projektowaniem i budową placów zabaw. Używa produktów certyfikowanych, które posiadają niezbędne atesty. Duże doświadczenie, a także sumienność w realizacji powierzonych zadań sprawiają, że przestrzeń jest bezpieczna do aktywnego spędzania wolnego czasu. Oferowane przez firmę rozwiązania sprawdzają się również w szkołach i przedszkolach. Umożliwiają wygodne korzystanie ze sprzętów. 

Specjaliści zajmują się projektowaniem przestrzeni zgodnie z oczekiwaniami każdego klienta. Dbają o to, by znalazły tam się wszystkie niezbędne produkty stanowiące wyposażenie placów zabaw. W asortymencie znajdują się zarówno kompletne zestawy, jak i pojedyncze huśtawki, karuzele i zjeżdżalnie. Dużą popularnością cieszą się również drewniane domki, które są uwielbiane zarówno przez młodsze, jak i starsze pociechy. Wykorzystywana przez firmę nawierzchnia na plac zabaw wykonana jest z syntetycznej płyty gumowej, która jest bezpieczna dla zdrowia oraz środowiska. Doskonale amortyzuje upadki, zabezpiecza przed urazami. Płyty są antypoślizgowe, a także odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Tego typu nawierzchnie mogą być wykorzystywane również na plenerowych siłowniach i ścieżkach edukacyjnych. Do ich produkcji wykorzystuje się granulaty syntetyczne EPDM i SBR. Łączone są za pomocą kleju poliuretanowego. Ich montaż jest szybki i łatwy. Klienci mogą zdecydować się na wzory w dwóch grubościach, które różnią się między sobą właściwościami amortyzacyjnymi. 

Granulat EPDM charakteryzuje się trwałym kolorem, który jest odporny na intensywne użytkowanie i czynniki atmosferyczne. Granulat SBR pochodzi z recyklingu. Może się odbarwiać w niektórych miejscach. Nie wpływa to jednak negatywnie na jego jakość. Wykonywane przez firmę nawierzchnie są bezpieczne, wykazują właściwości amortyzujące. Pracownicy pomagają w doborze odpowiedniej grubości płyt gumowych, dzięki czemu zaprojektowania przestrzeń spełnia swoje warunki w odpowiedni sposób, jest dostosowana do potrzeb małych użytkowników.

Dodano: 27-04-2021
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://mbasport.pl/technologia/bezpieczne-nawierzchnieMBA Sport Sp. z o.o.


WWW: https://mbasport.pl/

Kwitnąca 10, 05-830 Nadarzyn

Tel: Nadarzyn

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy