Opis:

Obróbka skrawaniem to proces, który zapewnia dużą precyzję pozwalającą osiągnąć powtarzalność. Dzięki temu istnieje możliwość uzyskiwania dokładnie takich samym elementów o identycznych wymiarach i kształtach. Żeby jednak móc osiągnąć taką perfekcję pracy, należy stosować urządzenia wykorzystujące technologię CNC. Czym ona jest? To komputerowe zarządzanie maszynami skrawającymi. Polega ono na stosowaniu specjalnego oprogramowania, do którego wprowadza się dane jak np. rodzaj materiału, kształt, jaki chce się osiągnąć i wymiary. Algorytm projektuje pracę narzędzi w ten sposób, by mogły one osiągnąć oczekiwane parametry. Istnieją dwa rodzaje obróbki. Są nimi toczenie i frezowanie. Czym się różnią? 

Oba procesy umożliwiają nadawanie elementom rozmaitych kształtów. Jednak wykonywane są przez inne maszyny, które różnicują się sposobem działania. Frezarka wykorzystuje frez, do którego zbliżany jest produkt poddawany obróbce. Kiedy zetknie się on z narzędziem, dochodzi do ścierania jego powierzchni. W przypadku tokarki w ruch obrotowy wykonywany wokół własnej osi wprawiany jest surowiec, który ociera się o dłuto. 

Inny jest efekt pracy tych urządzeń. W przypadku frezowania można uzyskać element liniowy, podczas gdy toczenie pozwala osiągać owalne kształty. 

Tego typu usługi wykonuje przedsiębiorstwo Master, którego siedziba znajduje się w Zambrowie. Jest to doświadczona firma słynąca z dostarczania elementów najwyższej jakości, które zachwycają obróbką o dokładności do 0,007 mm. Praca na tak wysokim poziomie możliwa jest dzięki dysponowaniu nowoczesnym sprzętem. Olbrzymią zaletą jest wykwalifikowana kadra fachowców, którzy od lat zajmują się tego typu czynnościami. 

Klienci mogą zlecać skrawanie takich produktów wykonanych z następujących materiałów: stal, stal kwasoodporna, aluminium, brąz, tworzywa sztuczne. Wszystkie zlecenia realizowane są szybko. Przedsiębiorstwo zdobywa same pozytywne opinie, które stanowią gwarancję najwyższej jakości. Dużym plusem oferty są atrakcyjne ceny, które sprawiają, że propozycja współpracy jest niezwykle konkurencyjna. 

Dodano: 20-11-2019
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
http://uslugitokarskie24.pl/oferta/Master Dawid Kaczyński


WWW: http://uslugitokarskie24.pl/

Brajczewo Sierzputy 6, 18-300 Zambrów

Tel: 503-953-633

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy