Opis:

Decyzja o postawieniu na posesji zadaszonej, zamkniętej strefy do majsterkowania powinna być dobrze przemyślana. Przede wszystkim warto zadecydować, jaki będzie metraż nowo powstałej konstrukcji oraz określić też jej funkcje. Wybierając nieco większy projekt, można bezproblemowo wykorzystywać taki garaż jako schowek na rowery, dziecięce zabawki do piaskownicy czy nawet magazynować tam sprzęt do koszenia trawy. Decydując się na odpowiednio szerokie drzwi, łatwo wsunąć do wewnątrz przenośnego grilla czy schować przed zimą zdemontowaną huśtawkę lub meble ogrodowe.

Dla wielu osób postawienie na posesji blaszaka jest problematyczne z uwagi na niską estetykę takiego rozwiązania. Materiał, z którego powstaje taka konstrukcja, narażony na rozmaite warunki atmosferyczne, szybko niszczeje. Pojawia się korozja, na ścianach widać szpecące plamy rdzy, które trudno jest usunąć czy zamalować (kupno odpowiedniego impregnatu to również spory wydatek, a jego nałożenie to konieczność poświęcenia wolnego czasu). Z drugiej strony blacha jest znacznie wytrzymalsza niż drewno czy różnego rodzaju sklejki. Jeżeli chce się połączyć estetykę z trwałością, warto wybrać garaże blaszane akrylowe. Jest to rozwiązanie umożliwiające postawienie konstrukcji z trwałego surowca, odpowiednio zabezpieczonego przed niszczycielskim działaniem wilgoci, słońca czy brudu. Warstwa akrylu tworzy również powłokę pozwalającą na zmianę kolorystyki na dowolny odcień.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zabezpieczone w ten sposób blaszaki, pokryte farbą imitującą kolor drewna. Dzięki temu konstrukcja świetnie wtapia się w otoczenie (domu, ogrodu), a jej obecność nie razi osób wrażliwych na estetykę. Zamykany garaż to miejsce, w którym można przechowywać narzędzia lub pracować. Wybierając model ze świetlikiem lub oknem wyciętym w bocznej ścianie, można zapewnić sobie dostęp do dziennego światła oraz do świeżego powietrza (bardzo ważna kwestia, jeśli wewnątrz korzysta się z niebezpiecznych rozpuszczalników, farb lub innych oparogennych produktów). 

Ofertę garażu blaszanego pokrytego ochronnym akrylem można znaleźć na stronie mapstal.pl. Kadra realizatora chętnie podejmie się wykonania personalizowanego zamówienia klienta. Gwarantuje szybkie i terminowe postawienie konstrukcji na wskazanej przez zlecającego nawierzchni.

Dodano: 03-06-2022
Autor: Hubert Borkowski
Źródło:
https://www.mapstal.pl/garaze-akrylowe/MAPStal


WWW: https://www.mapstal.pl

Kawec 31, 32-414 Gruszów

Tel: 794 479 390

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy