Opis:

Garaż to konstrukcja, która powinna spełniać swoje zadanie przez wiele lat. Dlatego, przy podejmowaniu decyzji o jego zakupie, warto zwrócić uwagę na takie czynniki, jak trwałość elementów konstrukcyjnych, z jakich został wykonany, odporność na działanie czasu i czynników zewnętrznych, solidność. Do tego, zwłaszcza jeżeli ma on zostać umiejscowiony na posesji mieszkalnej, dochodzą względy estetyczne. Mając to wszystko na uwadze, projektanci i konstruktorzy z Map-Stal stworzyli kompleksową ofertę wyjątkowych garaży, jakie wpisują się w różne założenia architektoniczne.

Garaże blaszane są produkowane w nowoczesnym, bardzo dobrze wyposażonym, zakładzie, zaś ich montaż na terenie wskazanym przez klienta odbywa się szybko, sprawnie i bezproblemowo. Obiekty drewnopodobne z oferty rodzinnej, obecnej na rynku od wielu lat, firmy, łączą w sobie zalety konstrukcji z naturalnego surowca i wytrzymałość blachy. Dzięki temu są estetyczne, a zarazem wysoce odporne na wpływ niesprzyjających czynników zewnętrznych i nieubłagane działanie czasu. 

Kolejnym z powodów, dla których warto wybrać jeden z prezentowanych w katalogu modeli, jest ich wyposażenie w dodatkowe elementy, zależnie od życzeń wyrażanych przez klienta, takie jak specjalne profile z zamkniętymi partiami ceownika, bramy segmentowe, dwuskrzydłowe lub uchylne - z napędem ręcznym lub automatycznym, płyty warstwowe i inne. Do garażu może być dołączona hala, pełniąca rolę schowka na narzędzia czy pomieszczenia gospodarczego. 

Garaże w różnych rozmiarach, wyposażone w dodatkowe zadaszenie lub wiatę, nadają się do ustawienia zarówno na działkach budowlanych, obok domu, jak i rekreacyjnych, przemysłowych czy usługowych. Oprócz modeli w standardowych rozmiarach, firma wykonuje także konstrukcje na indywidualne zamówienie. Aby przekonać się o zaletach każdego z proponowanych typów konstrukcji, najlepiej zapoznać się z ich opisem technicznym dostępnym na stronie lub skontaktować z doradcą.

Firma zaprasza do współpracy klientów z całej Polski!

Dodano: 10-06-2022
Autor: Patryk Witkowski
Źródło:
https://www.mapstal.pl/sklep/MAPStal


WWW: https://www.mapstal.pl

Kawec 31, 32-414 Gruszów

Tel: 794 479 390

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy