Opis:

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, jak ważną rolę w aranżacji praktycznie każdego wnętrza odgrywa oświetlenie. Co przy tym ważne, większy wpływ na charakter wnętrza ma nawet oświetlenie poboczne niż główne, górne, co oznacza, że wybór wszelkiego rodzaju lamp pozwala zaprowadzić w pomieszczeniach pożądany klimat. Szczególnie przy tym klimatyczne są lampy stojące, podłogowe, jeśli więc tylko dysponuje się odpowiednią ilością miejsca, warto zainwestować w choć jeden taki dodatek. Dla osób lubiących wyjątkowy styl i mających wnętrza utrzymane w tak modnym ostatnio klimacie loftowym, ale nie tylko, świetną propozycję ma sklep Mandallin. Surowa w wyrazie lampa stojąca na trójnogu nie tylko niesamowicie wygląda, ale też ma wiele innych zalet. Jakich?

Uniwersalność

Choć propozycje z tego sklepu to produkty kolonialne i industrialne, wystarczy odrobina wyczucia, by wpasowywać je też w nieco inne aranżacje. Oferowana lampa, ze względu na swój surowy wygląd i zastosowane materiały, ma wyraźnie loftowy charakter, jednak jej minimalistyczny wygląd powoduje, że odnajdzie się też w innych wnętrzach, na przykład nowoczesnych czy klasycznych. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by pokusić się o stworzenie kontrastu i wybrać to rozwiązanie do innego stylu. Poza tym lampa doskonale sprawdzi się w salonie, ale też w biurze czy gabinecie, nie trzeba zatem ograniczać jej użycia tylko do pomieszczeń mieszkalnych.

Wygoda użytkowania

Nie da się ukryć, że posiadanie lampy stojącej to wielka wygoda, zwłaszcza jeśli ktoś nie przepada za silnym światłem górnym albo nie potrzebuje go często. Lampa ta okaże się niezastąpiona podczas wieczorów z książką czy wówczas, gdy zechce się zaznać relaksu przy mniejszym natężeniu światła. Komfort korzystania z niej zwiększa możliwość regulacji kąta nachylenia czy natężenia światła. Oczywiście lampę podłogową można też w dowolnym momencie przenieść w inne miejsce czy nawet do innego pomieszczenia, gdzie akurat będzie potrzebna. Daje więc mnóstwo możliwości i zwyczajnie warto ją mieć.

Wyjątkowy charakter

Odznaczające się bardzo surowym wyglądem źródło światła prezentuje się niebanalnie niezależnie od tego, czy żarówka jest zapalona, czy nie. To wymarzone uzupełnienie modnych wnętrz industrialnych, które po prostu trzeba mieć! Produkt szczególnie spodoba się miłośnikom minimalizmu i niebanalnych rozwiązań.

Dodano: 18-10-2021
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://mandallin.pl/229-lampy-podlogowe-stojaceMANDALLIN NAHAJOWSCY SP. J.


WWW: https://mandallin.pl

M. Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń

Tel: 513 160 828

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy