Opis:

Nie każdy problem techniczny występujący w samochodzie wymaga natychmiastowej wizyty u mechanika. Czasem wystarczy szybki, samodzielnie wykonany serwis z wykorzystaniem odpowiedniego preparatu, aby ochronić domowy budżet przed sporym obciążeniem w postaci rachunku za podobną usługę w zakładzie. Sytuacją, kiedy można dokonać naprawy samodzielnie, jest chociażby usunięcie zanieczyszczeń z hamulców.

Zabrudzenia, jakie osiadają na każdym elemencie układu hamulcowego, mają znaczący wpływ na pogorszenie się jego pracy, mogą też być przyczyną pojawiających się w czasie jazdy lub w momencie zwalniania, dziwnych odgłosów wydobywających się spod maski. Aby je zniwelować, wystarczy zastosować specjalny zmywacz do hamulców. Produkt ten można nabyć, korzystając z oferty dostępnej na stronie internetowej grafenprofessional.eu.

Aplikacja środka jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnych umiejętności. Wystarczy kierować się podpowiedziami od producenta, przedstawionymi na opakowaniu lub online. Koszt zakupu puszki, w porównaniu z ceną za czyszczenie wykonaną w warsztacie, jest minimalny. Dodatkowo sprej jest bardzo wydajny, można go używać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, a kiedy się skończy, szybko uzupełnić zapas. Poleca się jego regularne stosowanie szczególnie tym osobom, które w ramach swoich obowiązków zawodowych i rodzinnych pokonują każdego dnia spore trasy. W ich przypadku wyeksploatowanie podzespołów przebiega szybciej i wymaga częstego kontrolowania. Zmywacz pozwala na wydłużenie czasu pracy poszczególnych części, zmniejszając ryzyko ich zbyt szybkiego korodowania. Czyste hamulce to także uniknięcie irytującego każdego kierowcę pisku, jaki wydobywa się w trakcie wciskania hamulca. 

Dodano: 24-10-2022
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://grafenprofessional.eu/produkty/zmywacz-do-hamulcow-500-ml/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hamulec


Madejski Spółka Jawna


WWW: https://grafenprofessional.eu/

Kornela Makuszyńskiego 28, 31-752 Kraków

Tel: 12 683 96 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy