Opis:

Zabiegi z użyciem botoksu polecane są osobom chcącym odjąć sobie lat. Skutecznie usuwa on tak zwane kurze łapki, bruzdy znajdujące się na czole, opadające kąciki ust i nie tylko. Substancje wstrzykiwane w skórę blokują przewodzenie impulsów nerwowych, odpowiedzialnych za skurcze mięśni twarzy. Innymi słowy, botoks paraliżuje mięśnie, dzięki czemu skóra rozluźnia się i przestaje się  marszczyć, co chroni przed pogłębianiem się bruzd. Warto podkreślić, że unieruchomione zostają jedynie niewielkie jej fragmenty, przez co twarz wygląda naturalnie.

Zabiegi tego typu spowalniają procesy mitostarzenia, związanego z pracą mięśni mimicznych. Jest to efektem działania toksyny, zapobiegającej tworzeniu się zmarszczek podczas marszczenia brwi, mrużenia oczu czy uśmiechania się. Na botoks zapisują się osoby chcące zredukować istniejące już zmarszczki mimiczne, ponieważ substancja ta wygładza linię skóry oraz zmarszczki na nosie czy pod oczami. Podnosi ona koniuszek nosa, poprawia owal twarzy oraz wygląd szyi.

Kliniką proponującą podobne zabiegi jest Lenis. Proponuje ona botoks w Poznaniu i zapewnia profesjonalizm. To znakomita opcja dla oszczędnych, ponieważ wstrzykiwanie takich substancji jest znacznie tańsze w porównaniu do inwazyjnych zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej. Wygładzają one nawet największe zmarszczki w krótkim czasie, a efekty utrzymują się nawet przez 8 miesięcy. Plusem jest także czas trwania zabiegu, który wynosi zaledwie kilkanaście minut i jest całkowicie bezbolesny. Ponadto klienci nie muszą przechodzić rekonwalescencji, a co za tym idzie – rezygnować ze swoich codziennych obowiązków.

Dzięki nieustannemu  rozwojowi technologicznemu oraz licznym badaniom ryzyko występowania powikłań jest bliskie zeru. Zabieg ten nie jest jednak polecany kobietom w ciąży, a to ze względu na obecność botuliny. Sprawdza się szczególnie wśród osób zawiedzionych działaniem kremów przeciwzmarszczkowych oraz innych kosmetyków. Mogą go wykonywać kobiety i mężczyźni niezależnie od wieku czy stanu skóry.

Dodano: 25-11-2020
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
https://lenis.pl/botoks/Lenis Sp. Z O.O


WWW: https://lenis.pl

Wierzbowa 6 6, 61--85 Poznań

Tel: 61 851 13 05

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy