Opis:

Sklep oferuje kolekcjonerskie nasiona konopi. Od roku 2015 prowadzi współpracę z najważniejszymi producentami ze światowej czołówki. Dzięki temu jest w stanie zaoferować wysokiej jakości towar za przystępną cenę. Doświadczenie gromadzone w trakcie międzynarodowych targów i zawierane na nich kontakty pozwoliły na opracowanìe wyjątkowej oferty, zdolnej usatysfakcjonować nawet szczególnie wybrednych koneserów. Wystarczy wymienić tu takie imprezy, jak organizowane w cesarskiej stolicy, Pradze, Cannfest, odbywające się w zachwycającej dziełami Gaudiego katalońskiej Barcelonie Spannabis, czy wreszcie Mary Jane - Cannabis Expo Berlin, by uświadomić sobie, że firma Grow Seed naprawdę wie, jakie trendy kształtują rynek tego typu produktów. Również lokalne Cannabizz 2017 i Cannabizz 2018, goszczące w Warszawie, trwale zapisały się w historii działalności sklepu, który tym razem sam prezentował się w roli wystawcy. Obecnie skupia się on na prowadzeniu sprzedaży internetowej, posiadając także 3 punkty stacjonarne, zlokalizowane we Wrocławiu, Warszawie i w Poznaniu. 

Klienci, zainteresowani bliższymi informacjami na temat poszczególnych produktów, mogą skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów, stanowiących obsługę lokali, w których odbywa się sprzedaż detaliczna, a także kontaktując się poprzez infolinię, która  jest dostępna 24h/7. Ekipa sklepu z chęcią doradzi w kwestii zamówień. 

Wśród produktów, wybieranych przez pasjonatów, znajduje się odmiana Speed Auto od Sweet Seeds. Nasiona powstały w wyniku skrzyżowania ze sobą Critical Mass i Speed Devil #2 Auto. Twórcom tej odmiany zależało na stworzeniu rośliny, której nasiona posiadałyby wszystkie cechy niezbędne do tego, aby stać się celem zabiegów kolekcjonerów. Feminizowane nasiona stanowią hybrydę gatunków Sativa i Indica, z przewagą tej ostatniej. Cieszą się one dużym uznaniem ze strony znawców i kolekcjonerów na całym świecie. Są dystrybuowane w oryginalnych opakowaniach zawierających po 3 szt. (+1),  5 szt. (+2), 25 szt., 100 szt. oraz 500 sztuk. Zamówienia można składać przez internet, jak również drogą telefoniczną. 

Należy pamiętać, że polski ustawodawca nie zezwala na uprawę konopi, zaś same nasiona mają charakter wyłącznie kolekcjonerski. Sklep nie odpowiada za ich stosowanie w celach nieprzewidzianych przez prawo. 

Dodano: 12-04-2022
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://growseed.pl/sweet-seeds-speed-auto
https://pl.wikipedia.org/wiki/Konopie


Ł. Słonik Sp. J.


WWW: https://growseed.pl/

Słoneczna 4, 55-040 Bielany Wrocławskie

Tel: 731829829

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy