Opis:

Jednym z ważniejszych elementów wśród osób planujących zmianę dotychczasowej pracy jest CV. Dokument ten jest niejako wizytówką kandydatów ubiegających się o nowe stanowisko, dlatego należy zadbać o to, by prezentował się nienagannie i wyróżniał spośród innych. Ważna jest zarówno warstwa tekstowa, jak i graficzna, co potwierdzają specjaliści z firmy KreatorzyKariery. W zakres ich kompetencji wchodzi pomoc klientom w tworzeniu profesjonalnego CV, które będzie wolne od błędów. Dokumenty, jakie przygotowują, są dopasowywane do branży, w jakiej funkcjonuje dana osoba. Tworzy się je w języku polskim oraz angielskim, co przydaje się klientom planującym wyprowadzkę do innego kraju.  

Napisanie CV po angielsku nie należy do najprostszych czynności, dlatego wsparcie profesjonalnego zespołu bywa przydatne. Oczywiście w sieci można znaleźć gotowe szablony, jednak niekiedy mają one błędy lub są mało atrakcyjne wizualnie. Specjaliści dbają o umieszczenie niezbędnych sekcji, takich jak dane kontaktowe oraz informacje o wykształceniu, umiejętnościach czy doświadczeniu zawodowym. Niekiedy zawierają referencje wystawiane przez dotychczasowych pracodawców oraz zainteresowania kandydata.

Dbają o to, by dokumenty wysyłane do firm zapadały w pamięć i były przejrzyste. Tworzą przyciągające uwagę nagłówki i pamiętają o zamieszczeniu fotografii wysokiej jakości. Chętnie wyjaśniają, jakich błędów unikać oraz jak rozmieszczać poszczególne elementy, dzięki czemu klienci nie mają problemów z samodzielnym tworzeniem życiorysów w przyszłości. Umieszczają klauzulę RODO, która jest wymagana również w dokumentach składanych poza granicami kraju. Takie CV zwiększa prawdopodobieństwo znalezienia rozwijającej i dobrze płatnej pracy.

Dodano: 07-12-2021
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://kreatorzykariery.pl/cv-po-angielsku/KreatorzyKariery.pl


WWW: https://kreatorzykariery.pl/

Świętokrzyska 30, 00-116 Warszawa

Tel: +48532434241

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy