Opis:

Decydując się na usługę outsourcingu w zakresie sprzątania powierzchni biurowych, warto dokładnie zapoznać się z dostępnymi ofertami. Kluczowymi elementami, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze realizatora, jest to, czy posiada on odpowiednie zaplecze technologiczne oraz doświadczenie. W przypadku zlecenia porządkowania miejsc, gdzie przetwarza się różnego rodzaju informacje (w tym dane wrażliwe dotyczące pracowników lub działalności przedsiębiorstwa) trzeba się upewnić, że usługobiorca może dać odpowiednią rękojmię bezpieczeństwa. 

Właściciele firm zlokalizowanych na terenie Wielkopolski mogą skorzystać ze świadczeń realizatora, który ogłasza się na stronie internetowej klinap.pl. To wykonawca spełniający powyższe kryteria, dodatkowo mogący zaproponować szeroki zakres działań, pozwalających zachować perfekcyjną czystość w często użytkowanych pomieszczeniach. Domeną jego pracowników jest kompleksowe sprzątanie biur w Poznaniu oraz okolicznych miejscowościach, obejmujące również mycie okien na wysokościach. Aby zachować konkurencyjność na rynku usługobiorców działających w podobnej branży, wspomniana firma stara się, by jej oferta była atrakcyjna nie tylko jakościowo, ale również cenowo. 

Kadra odpowiedzialna za realizację zleceń na bieżąco monitoruje zapotrzebowanie wśród klientów na konkretne rodzaje świadczeń, co pozwala pracownikom rozszerzać listę działań o formy atrakcyjne dla szerokiego grona odbiorców. Obecnie firma zaprasza do kontaktu nie tylko przedsiębiorców, ale również osoby prywatne. Przygotowana dla tych ostatnich opcja to między innymi dokładne sprzątanie oraz dezynfekcja pomieszczeń, z których korzystają alergicy, małe dzieci czy osoby chore, z mocno osłabioną odpornością. Usługa wykonywana jest zarówno w domach jednorodzinnych, jak i mieszkaniach w bloku czy budynku wielorodzinnym z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Realizator podejmuje się jej przeprowadzenia jednorazowo lub w cyklicznych odstępach czasu, ustalonych indywidualnie ze zlecającym.

Dodano: 29-12-2021
Autor: Małgorzata Ziółkowska
Źródło:
https://klinap.pl/pl/oferta/sprzatanie-biur/klinap.pl


WWW: https://klinap.pl/

Bukowska 12, 60-810 Poznań

Tel: +48 61 866 10 50

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy