Opis:

Lotniska często zlokalizowane są na obrzeżach miast. Oczywiście podyktowane jest to koniecznością zachowania odpowiedniej odległości od zabudowań, jak i koniecznością wykorzystania dużej połaci zieleni. Dlatego dojazd do lotniska może być trudny. Szczególnie uciążliwe jest przemieszczanie się miejskim środkiem transportu, gdy ma się przy sobie dużą ilość bagaży. Dlatego osoby, które mają w planie podróż samolotem, mogą zdecydować się na miejsce oferowane przez King Parking.

Parking przy lotnisku Kraków-Balice zlokalizowany jest 1200 metrów od terminala. Gdyby odległość była problemem, to można zdecydować się na skorzystanie z busów, które w ciągu kilku minut dowożą osobę pod wejście do obiektu. Warto wspomnieć, że plac jest w całości zabezpieczony przed osobami postronnymi. Dodatkowo zamontowany jest monitoring, a porządku pilnuje stróż przez 24 h na dobę. Wielu klientów z Polski, jak i spoza granicy skorzystało już z oferty. W opiniach podkreślają, że możliwość powrócenia do swojego samochodu po podróży samolotem jest dużym udogodnieniem.

Konkurencyjne ceny dotyczą nie tylko wynajęcia miejsca na dobę. Można zdecydować się również na miesięczny abonament. Dzięki temu oszczędza się sporą sumę pieniędzy. Poleca się to rozwiązanie szczególnie tym, którzy często podróżują samolotami.

Wszelkie pytania dotyczące najmu miejsca parkingowego przy lotnisku można przesyłać drogą e-mailową lub telefonując pod numer obsługi klienta. Na miejscu można dowiedzieć się również o AutoBodySpa. Są to usługi, które pozwalają wyczyścić samochód i jednocześnie zabezpieczyć go przed ponownym powstawaniem brudu. Po przylocie będą mogli Państwo wsiąść do czystego pojazdu, co będzie na pewno komfortowe.

Warto już dziś wejść na stronę online i nie tylko przeczytać o szczegółach usług. Od ręki będzie można ustalić termin przyjazdu i czas, na jaki pozostawia się samochód na parkingu. Pod adresem WWW znajduje się również informacja, jak dojechać na miejsce oraz ile będzie kosztować opieka nad samochodem za dobę.

Dodano: 14-06-2020
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://parkingwbalicach.pl/King Parking Balice


WWW: https://parkingwbalicach.pl/

Cholerzyn 348, 32-060 Cholerzyn

Tel: +48 536 939 600

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy