Opis:

Podmioty chcące rozszerzyć swoją działalność o druk, na przykład samodzielnie drukować opakowania dla swoich wyrobów, muszą przede wszystkim postawić na konkretną technikę. Jej odpowiedni dobór jest niezwykle ważny, z wielu względów. W kwestii druku liczy się wyrazistość nadruków, ich wysoka jakość i trwałość, ale ważne są też takie aspekty jak szybkość nanoszenia nadruków, łatwość wykorzystania techniki - zwłaszcza gdy nie jest to wiodąca działalność zakładu, a jedynie dodatkowa, czy niezawodność urządzeń.

Jasne jest, że firmy, które nie są drukarniami czy nie świadczą innych usług w tym zakresie, jak druk opakowań itp., nie mają stosownej wiedzy, muszą też przeszkolić swych pracowników w zakresie korzystania z urządzeń, jakie wybiorą (bądź przyjąć nowe osoby, mające takie umiejętności). We wszystkim tym można zdać się na firmę KELLER poligrafia dla przemysłu, kierującej swoją ofertę właśnie do przedsiębiorców chcących zacząć drukować. Firma ta, obecna na rynku od dawna, wie wszystko na temat wszelkich dostępnych technik drukowania i może między innymi doradzić, jaka metoda sprawdzi się najlepiej w danym zastosowaniu. Kiedy na przykład potrzebne są urządzenia drukujące dla przemysłu AGD, medycznego czy meblarskiego, doradza hot stamping, czyli dość łatwą w użyciu technikę, w dużym stopniu zautomatyzowaną i pozwalającą m.in. na wykonywanie kolorowych wydruków. Oczywiście sprzęty, jakie doradza i oferuje swym klientom, gwarantują najwyższą jakość wydruków. Zgłaszając się do tego przedsiębiorstwa, można liczyć na doradztwo przy wyborze maszyn, ich zakup na preferencyjnych warunkach, a także przeszkolenie z ich obsługi. Wszystkie te działania wykonują pracownicy robiący to od dawna, niezwykle w tym biegli i potrafiący szybko oraz sprawnie przekazywać wiedzę. Od momentu zakupu do uruchomienia druku w zakładzie nie mija więc wiele czasu.

Przedsiębiorstwo może też zaproponować inne techniki druku, jak tampondruk czy sitodruk. Doradza najlepsze technologie, biorąc pod uwagę indywidualną sytuację klienta.

Dodano: 03-11-2023
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://e-keller.pl/hot-stamping/hot-stamping-specjalne/Keller poligrafia dla przemysłu Sp. z o.o. Sp. K.


WWW: https://e-keller.pl/

Polna 9, 62-070 Dąbrówka

Tel: 662801818

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy