Opis:

Rozwód dla wielu osób może okazać się bolesnym, wręcz traumatycznym przeżyciem. Rozpad małżeństwa to nie tylko zakończenie wieloletniego związku o podłożu emocjonalnym, ale również kwestia uregulowania wielu innych spraw. Najczęściej występującym problemem jest wtedy podział majątku lub decyzja, które z rodziców przejmie opiekę nad dziećmi. Niewiele par jest w stanie opanować emocje do tego stopnia, by w kulturalny sposób, spokojnie porozmawiać i ustalić niezbędne szczegóły, łącznie z przydzieleniem kwoty alimentów. Jeśli porozumienie nie jest możliwe na drodze mediacji, konieczna jest wizyta w kancelarii prawnej i zlecenie usługi prawnikowi.

Adwokat, działając w imieniu swojego klienta, może skutecznie zabezpieczyć byt materialny zarówno jego, jak i małoletnich członków rodziny. Wykorzystując dostępne prawem możliwości, jest w stanie zapewnić ochronę również w sytuacji, kiedy współmałżonek uchyla się od obowiązku łożenia na dzieci lub wykazuje zachowania agresywne. 

Na stronie tomasz-janik.pl przedstawia się kancelaria z siedzibą w Gdyni. Jej pracownicy świadczą porady prawne w różnym zakresie. Jedną z dziedzin są sprawy związane z rozwodami. Aby skorzystać z pomocy, należy zarezerwować termin wizyty (dane kontaktowe są dostępne online), a podczas spotkania przedstawić adwokatowi sytuację w jak najpełniejszy sposób. Prawnik może działać w imieniu swojego klienta zgodnie z udzielonym pełnomocnictwem, także jako jego reprezentant na sali sądowej podczas rozprawy rozwodowej.

Kancelaria nie ma oficjalnego cennika usług. Z uwagi na różnorodność zleceń, a także konieczność większego lub mniejszego zaangażowania się w sprawę działania adwokatów są każdorazowo wyceniane indywidualnie.

Dodano: 29-10-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://tomasz-janik.pl/zakres-uslug/porady-prawne-gdynia/Kancelaria Adwokacka Tomasz Janik


WWW: https://tomasz-janik.pl/

Starowiejska 58, 81-356 Gdynia

Tel: 609 609 717

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy