Opis:

Przedsiębiorcy poszukujący opakowań na produkowane w swoich firmach wyroby znajdą ciekawą ofertę w przedsiębiorstwie od wielu lat działającym w branży opakowań kartonowych. Jest to firma istniejąca na rynku od lat i współpracująca z klientami z wielu branż. Stara się, aby jej wyroby były nie tylko trwałe i odporne na wiele czynników, ale także dopracowane w najdrobniejszym detalu i estetyczne. Do produkcji wykorzystuje wysokiej jakości, odporną na uszkodzenia tekturę falistą, składającą się z wielu warstw, w zależności od rodzaju opakowania czy od potrzeb klienta.

Oferta obejmuje nieduże pudełka kartonowe na pojedyncze produkty dostępne w różnych rozmiarach, jak i spore, wytrzymałe kartony. Przedsiębiorstwo to doskonale zna potrzeby klientów i stara się im sprostać, dlatego można u niego zamówić opakowania na zamówienie o dowolnych wymiarach i z różnego rodzaju kartonu. Na stronie firmy znajduje się specjalny konfigurator, przy którego pomocy można stworzyć dowolne opakowanie w niestandardowych rozmiarach, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

W asortymencie firmy jest wiele rozmaitych produktów. Poza samymi pudłami i kartonami, także ozdobnymi do przechowywania najróżniejszych bibelotów, można w nim znaleźć wysokiej jakości folie Stretch, bezbarwne i czarne, w różnych rozmiarach, doskonale nadające się do pakowania nieregularnych przedmiotów. Są tam też taśmy poliestrowe i polipropylenowe, gwarantujące, że transport i magazynowanie towarów będzie niezwykle proste. Sklep ma także taśmy pakowe, szare lub bezbarwne, zabezpieczające opakowania przed otwarciem. Aby poznać wszystkie znajdujące się w ofercie artykuły, wystarczy odwiedzić stronę janbox.pl i zapoznać się z całym asortymentem.

Dodano: 08-04-2022
Autor: Anastazja Dudek
Źródło:
https://janbox.pl/konfigurator/JANBOX


WWW: https://janbox.pl

Witolda Pileckiego 2, 32-050 Skawina

Tel: 12 444 55 66

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy