Opis:

Pragnąc być w zgodzie z przepisami unijnymi i dostosować firmę produkcyjną do dyrektyw dotyczących ograniczenia emisji pyłów i gazów do atmosfery, warto zainteresować się ofertą przedsiębiorstwa Instal-Filter, które działa od dawna na rynku, starając się sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu różnego rodzaju instalacji i na bieżąco śledzi wszystkie nowości na świecie, zakupując także licencje na rozmaite innowacyjne rozwiązania. Sama też wprowadza różne pomysły, dzięki temu, że ma własne biuro projektowe.

Swoją siedzibę ma pod Poznaniem, jednak współpracuje z klientami z całego kraju, a nawet z zagranicy, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Ma ona referencje od bardzo wielu klientów, którzy do tej pory korzystali z jego usług. Wszystkie instalacje projektowane i montowane przez ten zakład są wysokiej jakości dzięki temu, że dysponuje on nowoczesnym parkiem maszynowym, w którym są także maszyny sterowane numerycznie. Stosuje najnowocześniejsze metody obróbki metali, plazmowe i laserowe, a także innowacyjne techniki spawalnicze. Podejmuje się wykonania najróżniejszych systemów takich jak instalacje odpylające, filtrujące czy neutralizujące gazowe cząsteczki chemiczne. Wszystkie realizowane przez nią prace są wysokiej jakości, a inwestycje są zgodne z zasadami ekologii oraz z oczekiwaniami klientów. Z pewnością trudno byłoby to wszystko spełnić, gdyby nie świetnie wykwalifikowana i zaangażowana w działania firmy załoga.

W wielu sektorach gospodarki bardzo istotne jest wychwytywanie pyłu znajdującego się w spalinach i gazach, które pochodzą z różnych procesów technologicznych, takich na przykład jak spalanie. Jednym słowem, wspomniane instalacje potrzebne są wszędzie tam, gdzie przy wytwarzaniu danego surowca powstają rozmaite pyły. Każda instalacja odpylająca dostosowywana jest do wymagań branży i najczęściej stosuje się w nich:

  • filtry workowe, pionowe lub poziome,
  • cyklofiltry,
  • odpylacze mechaniczne.

Aby więcej dowiedzieć się na temat zasady działania takich systemów oraz poznać ich budowę, wystarczy odwiedzić stronę przedsiębiorstwa. Projektowane przez nie instalacje na indywidualne zamówienie i montowane firmach z różnych gałęzi przemysłu są szczelne i niezwykle skuteczne, co potwierdzają opinie dotychczasowych klientów.

Dodano: 10-12-2021
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
https://instalfilter.pl/Odpylanie.html
https://energiadirect.pl/poradniki/instalacje-odpylajace-w-energetyce-i-cieplownictwie-co-warto-o-nich-wiedziec


INSTAL-FILTER SA


WWW: https://instalfilter.pl/

Północna 1a, 64-000 Kościan

Tel: 65 535 12 00

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy