Opis:

Wszystkie osoby, które nie chcą lub nie mogą pozwolić sobie na zakup własnego samochodu, mogą skorzystać z oferty wypożyczalni. Firmy tego typu proponują wynajem krótkoterminowy, trwający kilka dni oraz długoterminowy, jakim interesują się zazwyczaj przedsiębiorcy. Dzięki opisywanym usługom nie wpływają na swoją zdolność kredytową i nie muszą korzystać z leasingu, a ponadto otrzymują dostęp do nowoczesnej floty, pomagającej budować pozytywny wizerunek prowadzonej przez siebie działalności.

Czekają na nich pojazdy z małym przebiegiem, które nie noszą śladów użytkowania po poprzednich kierowcach. Są one dokładnie czyszczone i kontrolowane pod kątem technicznym, dzięki czemu usterki należą do rzadkości. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie wśród osób oszczędnych, które nie chcą poświęcać czasu na dokonywanie przeglądów i wymianę opon ani przeznaczać środków na przeprowadzanie napraw lub wykupywanie pakietów ubezpieczeniowych. Firmą dysponującą nowoczesnymi autami różnych marek jest Inez. Oferuje ona wynajem aut w Bolesławcu.

Dzierżawa pojazdu przekłada się na większy komfort podczas dojazdów do pracy, zwłaszcza jeśli biuro znajduje się na obrzeżach miasta. Usługi realizowane w wypożyczalni sprawdzają się wśród klientów chcących zrezygnować z komunikacji miejskiej oraz taksówek. Samochody, jakie wynajmują, przydają się również w trakcie wakacyjnych wyjazdów. Znaczna część z nich ma duże bagażniki, które z łatwością pomieszczą kilka walizek jednocześnie. Można wyposażać je też w bagażniki rowerowe, mocowane na dachach.

Wynajmem interesują się przedsiębiorcy, dla których zakup własnej floty byłby nieopłacalny finansowo, a niekiedy niemożliwy. Dzięki wypożyczalni otrzymują dostęp do przestronnych i bezpiecznych pojazdów, których prowadzenie jest prawdziwą przyjemnością. Przedstawiciele firmy podpisują z każdym klientem umowę, w której opisano szczegóły współpracy, w tym koszty. Jeśli zachodzi taka potrzeba, podstawiają auta we wskazanym miejscu. Są to między innymi przestronne vany oraz eleganckie modele klasy SUV, C i premium.

Dodano: 31-10-2022
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://www.inezauto.pl/Inez


WWW: https://www.inezauto.pl/

Dobra 158, 59-700 Bolesławiec

Tel: 604473215

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy