Opis:

Baner to chętnie wybierana forma reklamy wizualnej, znajdująca zastosowanie w centrach dużych miast lub w pobliżu ruchliwych ulic. To idealna i skuteczniejsza alternatywa dla plakatów, widoczna z odległości kilkunastu metrów, która może być podświetlana oświetleniem LED. Diody sprawiają, że komunikaty są odczytywane niezależnie od pory dnia lub nocy. Ponadto są energooszczędne i nie nagrzewają się, dzięki czemu ryzyko zniszczenia powierzchni baneru jest niewielkie. Opisywane nośniki powstają w przedsiębiorstwie Media Connect z Poznania. Druk banerów, jaki proponuje, pozwala promować produkty lub usługi wśród lokalnej społeczności, co zwiększa zainteresowanie ofertą. Promocja z ich wykorzystaniem sprawdza się także w kampaniach wizerunkowych.

Proponowane nośniki oddziałują na zmysł wzroku i przyciągają spojrzenia, dzięki czemu zapamiętanie komunikatu przez odbiorców nie sprawia problemów. W miejscach mocno nasłonecznionych odnajdują się banery typu blockout. Do ich produkcji wykorzystano warstwę nieprzepuszczającą światła, dzięki czemu prześwitywanie jest niemożliwe. To tańszy zamiennik zwykłych tablic reklamowych, który można zadrukowywać z obu stron i umieszczać w miejscach narażonych na silny wiatr.

Część przedsiębiorców decyduje się na banery odblaskowe, tworzone przy użyciu podkładu, który swoim wyglądem przypomina plaster miodu. Do ich zalet zalicza się niepodatność na różnice temperaturowe oraz odporność na przedzieranie. To niedrogie nośniki wielokrotnego użytku o uniwersalnym charakterze, na które można nanosić dowolne informacje. Odznaczają się one skutecznością działania, a ze względu na małą wagę i możliwość zwinięcia w rulon, nie sprawiają problemów w trakcie transportu.

Dodano: 03-07-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://media-connect.com.pl/nasza-oferta/druk-banerow-poznan/Media Connect


WWW: https://media-connect.com.pl

Bełchatowska 22, 60-161 Poznań

Tel: 606 992 134

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy