Opis:

Praca w branży usługowej wymaga od firmowych przedstawicieli określonego dress code'u. Mowa tutaj zarówno o klasycznych ubraniach, jak również nienagannie prezentującym się obuwiu. Nikt przecież nie potraktuje poważnie osoby, która zjawi się na spotkanie w niechlujnym stroju oraz ubrudzonych butach. Samodzielne próby wyczyszczenia zabłoconego obuwia może spowodować, że ubrudzone zostaną także inne części garderoby i sytuacja będzie jeszcze bardziej problematyczna. Właśnie dlatego właściciele dużych i średnich przedsiębiorstw zatrudniający sporą liczbę doradców klientów powinni rozważyć zakup specjalnego urządzenia znanego pod nazwą maszyna do czyszczenia butów. Tego typu sprzęt pozwoli odpowiednio zadbać o obuwie bez względu na warunki pogodowe. 

Na stronie internetowej shinego.pl można zapoznać się z najpopularniejszymi modelami czyszczarek do obuwia, które są dostępne w ofercie na wynajem. Producent proponuje maszyny w różnych rozmiarach, dzięki czemu klient jest w stanie dopasować odpowiedni model do indywidualnych potrzeb. Część przedsiębiorców decyduje się na postawienie sprzętu w firmowym pomieszczeniu, dzięki czemu z maszyny będą mogli korzystać jedynie pracownicy. W takim przypadku wystarczy wynająć model COSMO PLUS lub PLIFIX 2. Z kolei w sytuacji, gdy czyszczarka ma stanąć w miejscu użytkowanym również przez klientów odwiedzających dany obiekt, najlepiej zamówić nieco większy model jak SOLAMAT 90 czy też SOLAMAT 150.

Wśród najważniejszych korzyści z współpracy z warszawskim producentem nowoczesnych maszyn do czyszczenia obuwia można wymienić, takie jak m.in.:

  • podniesienie prestiżu prowadzonej firmy,
  • zapewnienie pracownikom oraz klientom możliwości szybkiego wyczyszczenia obuwia,
  • ograniczenie ilości brudu wnoszonego do wnętrza budynku (zmniejszenie kosztów sprzątania),
  • bezobsługowe użytkowanie sprzętu (serwisanci odpowiadają za regularną wymianę maszyny na nową).

W razie dodatkowych pytań na temat warunków współpracy najlepiej skontaktować się z przedstawicielem firmy.

Dodano: 08-02-2022
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://shinego.pl/HEUTE SERVICE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WWW: https://shinego.pl/

Wałowicka 19A, 02--45 Warszawa

Tel: +48 22 863 64 71

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy