Opis:

Ekologia wkrada się do większości domów. I bardzo słusznie - nie tylko ze względu na środowisko, ale również wymierne korzyści, jakie ze sobą niesie. Chodzi mianowicie o oszczędność pieniędzy. Ogrzewanie, które pochodzi z odnawialnych źródeł energii jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Firma Henimax posiada bogatą ofertę produktów w dziedzinie akumulacyjnego ogrzewania: piece oraz energooszczędny grzejnik AeroFlow. 

Wspomniany wyżej grzejnik posiada wiele zalet. Otóż posiada kontrolowany przepływ ciepła, co umożliwia oszczędne ogrzewanie elektryczne. Ponadto żebra tego grzejnika emitują promieniowanie cieplnej w większej ilości niż standardowe grzejniki. Produkt ten posiada dwa sposoby oddawania ciepła:  na zasadzie konwekcji 75% i promieniowania 25%. Dzięki temu szybko nagrzewają pomieszczenie do wybranej temperatury. Produkt dostępnych jest w kilku rozmiarach: mini 650 W, compact 1300 W, midi 1950 W, a także maxi 2450 W.  Zatem wielkość grzejnika można swobodnie dopasować do danego wnętrza.

Warto wspomnieć, że grzejniki są bardzo łatwe w  montażu, gdyż nie wymagają jakiejś specjalnej instalacji -  można umieścić je w dowolnie wybranym miejscu. Wystarczy podłączyć wtyczkę do gniazdka elektrycznego i gotowe! Ciepło na wyciągnięcie ręki! Ponadto AeroFLow jest idealnym produktem dla alergików. Dlaczego? Otóż posiada antyalergiczny system rozprowadzania ciepła, który Nie emituje żadnych ruchów powietrza w pomieszczeniu - w tym kurzu.

Dodatkowo niniejszy grzejnik stanowi doskonałe urządzenie dla fanów nowoczesnych technologii oraz osób, które cenią sobie inteligentne rozwiązania. Do grzejnika można dokupić moduł FlexiSmart, którym steruje się poprzez bezpłatną aplikację na telefon. Za jej pomocą można kontrolować temperaturę urządzenia z dowolnego miejsca! Jest to niewątpliwa wygoda ale również kolejna oszczędność pieniędzy! Otóż za dnia, gdy nikogo nie ma w domu, grzejniki mogą być odłączone, a za pomocą aplikacji można je ponownie uruchomić na krótką chwilę przed przyjściem pierwszego domownika. Wówczas w mieszkaniu od razu jest ciepło i nie trzeba czekać na rozgrzanie się urządzenia, aby się móc ogrzać.

Dodano: 30-10-2019
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://henimax.pl/Henimax


WWW: https://henimax.pl/

Partyzantów 22, 66-620 Gubin

Tel: 534 855 222

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy