Opis:

Sklep ze strony helimot.pl zaprasza do współpracy wszystkie instytucje, a także firmy wykorzystujące w swojej pracy helikoptery, które, aby prawidłowo działać, wymagają zarówno części zapasowych dobrej jakości, jak i najróżniejszej chemii. Ponieważ śmigłowce pracują w wyjątkowo trudnych warunkach, koniecznie od czasu do czasu trzeba przeprowadzić ich konserwację i zabezpieczyć je przed rdzą.

W asortymencie sklepu można znaleźć doskonałej jakości środki antykorozyjne w sprayu pochodzące od renomowanego producenta Lear Chemical. Zostały one wyprodukowane głównie z myślą o przemyśle lotniczym. Mają unikalną formułę, dzięki której można zabezpieczyć wszystkie elementy narażone na korozję. Są to środki, które można także zastosować w przemyśle stoczniowym i mechanicznym, ponieważ są naprawdę dobrej jakości. Ich głównymi cechami jest przede wszystkim to, że pokrywają komponent cienką warstwą ochronną i docierają do zakamarków, mikropęknięć, łączeń oraz nitów. Przenikają przez osady korozji i zabezpieczają metal. Dzięki związaniu rdzy, z łatwością można oderwać skorodowany nalot.

Oferowane przez sklep preparaty polecane są również przez tak wielkich światowych konstruktorów, jak Airbus, Boeing, Goldstream, Rolls-Royce czy Robinson Helikopter, które same stosują te środki antykorozyjne. Mają one też zdolność rozpraszania wilgoci i tworzenia bariery atmosferycznej, która blokuje dostęp wody. Ich jakość z pewnością jest bardzo wysoka, chociażby dlatego, że wystarczy je stosować raz w roku, ale oczywiście można robić to częściej.

W asortymencie można znaleźć preparaty ACF-50 w sprayu, z aplikatorem, a także w dużym, 20. litrowym opakowaniu. W ofercie sklepu jest również profesjonalny aplikator do tego ośrodka, który zamienia płyn antykorozyjny w gęstą mgiełkę, a ponieważ wydobywa się ona pod ciśnieniem, można płyn zaaplikować w każde miejsce. W sklepie jest także cięższa wersja tego środka o tym samym działaniu polecana przemysłowi stoczniowemu i ciężkiemu, a jedyną różnicę stanowi grubsza warstwa preparatu utrzymująca się na chronionej powierzchni.

Dodano: 23-11-2020
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
https://helimot.pl/srodki-antykorozyjneHELIMOT sp. z o.o.


WWW: https://helimot.pl

Hetmańska 105, 61-513 Poznań

Tel: 616 255 589

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy