Opis:

Właściciele firm specjalizujących się w obróbce CNC decydują się chętnie na  zakup nowoczesnych i funkcjonalnych maszyn przyspieszających wykonywanie zaplanowanych prac. Podstawą w tym przypadku są solidne konstrukcje, bezawaryjność i intuicyjna obsługa, z którą poradzi sobie każdy pracownik. Zaawansowane technologicznie urządzenia zapewniają powtarzalność obrabianych materiałów oraz doskonałą jakość, która sprawia, że nie wymagają one nanoszenia poprawek. Wszystko to powoduje, że inwestycja w nowe technologie jest uznawana za wysoce opłacalną.

Wielu przedsiębiorców stawia na 5-osiowe centrum obróbcze odznaczające się nie tylko precyzją, ale i wydajnością, dlatego znajduje ono zastosowanie w największych zakładach. Urządzenia te zbudowano z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów o dużej odporności na uszkodzenia, które nie niszczą się podczas częstej eksploatacji. Poszczególne części takich maszyn eliminują błędy złożeń i w znacznym stopniu skracają czas cyklu obróbkowego. Dają one szansę zwiększenia automatyzacji produkcji, co przekłada się na wygodę pracowników, którzy mogą zająć się innymi obowiązkami.

Najnowocześniejsze modele nie wymagają ingerencji człowieka, dlatego pracują także w godzinach nocnych oraz w weekendy, dzięki czemu przedsiębiorcy pomnażają swoje zyski w krótkim czasie oraz zostawiają konkurencję daleko w tyle. Określenie „5-osiowe” jest związane z liczbą kierunków, w jakich poruszają się elementy tnące. W praktyce oznacza to możliwość obrabiania aż pięciu boków jednocześnie. Procesy, w których biorą udział takie maszyny, polegają na łączeniu ze sobą osi obrotowych z osiami liniowymi. Urządzenia te można zamówić na stronie hannsa.pl.

Są one rekomendowane osobom planującym obrabianie złożonych części. Wszystko to sprawia, że znajdują zastosowanie między innymi w branży motoryzacyjnej oraz w trakcie produkcji sprzętów medycznych lub matryc. Część z nich nadaje się do obrabiania aluminium, które jest wolne od ostrych krawędzi czy nierównych powierzchni. Opisywana obróbka nie wiąże się z czasochłonnym ustawianiem maszyn ani z dużymi kosztami.

Dodano: 04-09-2021
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
http://www.hannsa.pl/produkty/centra-obrobkowe/5-cio-osiowe-centra-obrobkowe/HANNSA PRECISION


WWW: http://www.hannsa.pl/

Piwna 12, 05-850 Konotopa

Tel: 227220509

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy