Opis:

Mówi się, że to raczej panie odwiedzają salony fryzjerskie. Nie da się jednak ukryć, że i panowie od czasu do czasu odwiedzają fryzjera. Robią to najczęściej, aby przystrzyc włosy, czy zadbać o kształt i długość zarostu. Pytanie tylko, gdzie świadczy swoje usługi naprawdę dobry fryzjer? Mieszkańcy warszawskiej Ochoty mogą udać się do salonu Karoliny Stępczyńskiej. Salon mieści się na ulicy Szczęśliwickiej 54. Co go wyróżnia? Jest to salon ekologiczny, w którym używa się wyłączne kosmetyków na bazie naturalnych składników.

W salonie przeprowadza się, np. ekologiczną koloryzację innowacyjną metodą Natulique, która polega na użyciu specjalnych kosmetyków ze starannie wyselekcjonowanych składników. Może są one odrobinę droższe, ale bardzo dobrze wpływają na kondycję włosów. Niezwykle istotny jest fakt, że są to kosmetyki bezpieczne i nieuczulające.

Załogę salonu tworzą młodzi, ale kompetentni i wykształceni ludzie, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebuje dany rodzaj włosów. Świetnie umieją też doradzić rodzaj fryzury do typu urody czy kształtu twarzy.

W salonie na co dzień pracują cztery fryzjerki, specjalizujące się we fryzjerstwie zarówna damskim, jak i męskim. Są to:

  1. Karolina - właścicielka salonu i fryzjerka z ponad ośmioletnim stażem. Ukończyła dwa fakultety, które były powiązane z wizażem i stylizacją fryzur. Fryzjerka mimo to nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Wszystko po to, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.
  2. Ania - specjalistka od strzyżenia i nowych trendów w stylizacji fryzur.
  3. Marta - specjalistka od koloryzacji i refleksów. Nikt nie potrafi tak jak ona doradzić klientce, czy lepsza dla niej będzie koloryzacja OMBRE, czy SOMBRE. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat.
  4. Basia - fryzjerka z ponad 10-letnim stażem. Uważa, że piękno tkwi w prostocie. Jeśli jednak takie jest życzenie klienta, to do zaproponowanych stylizacji fryzur nie boi się dodać nutki ekstrawagancji.

Na wizytę do każdej fryzjerki można się umówić online. Wystarczy wejść na stronę hairair.pl i wybrać ulubioną fryzjerkę. Salon czynny jest w godzinach od 10.00 do 20.00, a w soboty do 15.00.

Dodano: 13-07-2019
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
http://hairair.plHair Air Karolina Stępczyńska


WWW: http://hairair.pl

Szczęśliwicka 54, 02-353 Warszawa

Tel: 507-537-857

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy