Opis:

Ryby stanowią jeden z najcenniejszych składników diety, jako że zawierają wiele korzystnych substancji odżywczych. Dlatego dietetycy zalecają, aby sięgać po nie, co najmniej trzy razy w tygodniu. Spożywanie ryb może pomóc zmniejszyć ryzyko chorób serca, udaru mózgu oraz depresji. Ryby są bogate w witaminę D, która pomaga wchłaniać wapń i tym samym dbać o mocne kości. Niektóre badania sugerują, że ich częste jedzenie zmniejsza ryzyko występowania chorób oczu, takich jak zaćma i zwyrodnienie plamki żółtej. Niektóre ryby mogą jednak zawierać wysokie stężenie szkodliwych substancji, takich jak na przykład rtęć. Dlatego należy zadbać o to, aby pochodziły one jedynie ze sprawdzonych źródeł.

Przy wyborze hurtowni rybnej warto zwrócić uwagę na takie czynniki jak:

  • jakość ryb – należy wybrać przedsiębiorstwo, które oferuje świeże i dobrej jakości ryby. Powinny być one odpowiednio hodowane, przechowywane i transportowane. Sprzedawca powinien jasno opisać warunki, w jakich na co dzień żyją hodowanego przez niego zwierzęta,
  • dostępność i terminowość dostaw – dobry sprzedawca zapewnia szybkie i terminowe dostawy. Ważne jest, aby ryby dotarły do klienta w jak najkrótszym czasie, zanim ich delikatne mięso zacznie się psuć,
  • doświadczenie i otrzymane opinie – przed dokonaniem zakupów poleca się zapoznać z opiniami dotychczasowych kupujących. Można wykorzystać do tego na przykład specjalne fora internetowe.

Uczciwe i korzystne dla klienta warunki współpracy zapewniają dobre hurtownie rybne, jak KOCK z Warszawy. Dba ona o to, aby oferowane przez nią ryby dorastały w warunkach, które są zbliżone do tych, jakie panują, w naturalnym środowisku. Zwierzęta spożywają jedynie wysokiej jakości pasze, pozbawione antybiotyków i innych chemicznych dodatków. Pożywienie dla zwierząt jest dobierane przez specjalistów. Każda ryba dorasta w stawie przez okres trzech lat, co pozwala jej, na osiągnięcie optymalnej masy. Sam staw znajduje się na terenach zielonych, w otoczeniu lasów i pól. Przedsiębiorstwo oferuje nie tylko sprzedaż ryb, ale również materiału do zarybiania dla osób, które chcą rozpocząć swoją własną hodowlę.

Więcej informacji na temat właściwości oferowanych produktów znajduje się na stronie internetowej hurtowni. Tam też klienci mogą dokonać zamówienia oraz zapoznać się z inspiracjami kulinarnymi, w tym przepisami na dania z karpia.

Dodano: 25-03-2023
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
http://www.karpkock.pl/oferta/GOSPODARSTWO RYBACKIE KOCK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WWW: http://www.karpkock.pl

LubelskA 11, 08-500 Ryki

Tel: 81 865 12 28

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy