Opis:

Wybierając odpowiednią bramę do garażu, warto zastanowić się zarówno nad bezpieczeństwem pojazdu, jak i nad wygodą. Mimo że bramy skrzydłowe charakteryzują się długoletnim użytkowaniem, to jednak dużo lepszym rozwiązaniem są bramy garażowe uchylne zajmujące zdecydowanie mniej miejsca, a wyposażone w automatykę, dadzą użytkownikowi naprawdę pełen komfort. 

Producenta doskonałej jakości bram z nowoczesnymi rozwiązaniami można znaleźć na stronie gms-system.com. Jest to przedsiębiorstwo działające na rynku już od wielu lat, gwarantujące doskonałą jakość swoich produktów i przemyślane rozwiązanie. Są one także atrakcyjne cenowo, chociaż jakość komponentów i solidna konstrukcja mogłyby wskazywać na wyższy koszt.

W ofercie producenta można znaleźć kilka rodzajów takich bram. Jednym z nich jest Protect Panel C stanowiący nowość tej firmy. Jest to produkt wykonany z ramy ocynkowanej 70 × 40 mm, natomiast wypełnienie skrzydła stanowi przetłoczenie poziome. Za podnoszenie i opuszczanie bramy odpowiada komplet sprężyn, których zastosowano tutaj kilka, aby w razie uszkodzenia jednej układ i tak był sprawny. Brama ta ma składane prowadnice i dostępna jest z progiem i bez progu, za to z systemem szczotkowym. Montaż tej bramy, choć wyjątkowo prosty, możliwy jest w otworze garażu i za nim. 

Jest to brama niezwykle trwała, ponieważ wszystkie elementy, z których jest wykonana, są ocynkowane i jeżeli tylko była taka możliwość, zamiast spawania wykorzystano technikę skręcania po to, aby jak najbardziej ograniczyć ryzyko korozji. Samochód w takim garażu z pewnością będzie bezpieczny, ponieważ w standardzie jest dwupunktowy system ryglowania, dzięki któremu skrzydło bramy na całej powierzchni przylega idealnie do ościeżnicy. Brama ta cechuje się wyjątkowo lekkim zamykaniem dzięki odpowiedniemu zastosowaniu systemu sprężyn.

W ofercie producenta są też inne bramy, w tym od lat poszukiwana wersja Classic. Można ją w firmie zamówić na wymiar w kilku ciekawych kolorach. Przedsiębiorstwo oferuje do niej izolację termiczną i zamontowanie automatyki, a także furtki, aby nie trzeba było za każdym razem otwierać całej bramy.

Dodano: 14-12-2020
Autor: Fryderyk Piotrowski
Źródło:
https://gms-system.com/system-dom/bramy-garazowe/bramy-uchylne/GMS Corporation sp. z o.o.


WWW: https://gms-system.com/

Krynicka 55, 33-335 Nawojowa

Tel: 18 445 70 93

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy