Opis:

Wpływ roślin na samopoczucie człowieka już dawno został udowodniony i wiele osób intuicyjnie szuka ich towarzystwa. Zieleń wpływa pozytywnie na nastrój, zapobiega zmęczeniu oczu, a odpowiednio dobrane rośliny zapewnią także w mieszkaniu czy w biurze czyste powietrze. Wiele gatunków pochłania szkodliwe substancje i neutralizuje promieniowanie, emitowane przez urządzenia elektroniczne.

Aby nawet na niedużej przestrzeni stworzyć sobie zielony ogród, warto zapoznać się z ofertą firmy ze strony gardenspot.pl. Ma ona w asortymencie wszystko, co pozwala budować ogrody wertykalne w domu i w przestrzeni publicznej. Chcąc stworzyć sobie taką przestrzeń, wystarczy zaopatrzyć się w specjalne systemy zawieszane na ścianie lub stojące, wspaniale urozmaicające wnętrze. Są one dostępne w wielu kolorach z palety RAL, mają nowoczesny wygląd i stabilną konstrukcję, a ponieważ wykonane są z wysokiej klasy materiałów:

  • będą trwałe,
  • zagwarantują niesamowity efekt,
  • będą stanowić wspaniałą dekorację.

W asortymencie firmy dostępne są wiszące, stojące i mobilne ramy na doniczki. Jednym z najbardziej uniwersalnych i tanich systemów jest Pixel Garden, z którego można stworzyć wspaniałą zieloną ścianę. Rozwiązanie to cechuje się oryginalnym wzornictwem i modułową budową. Dostępne w tym systemie moduły wytwarzane są z materiałów w 100% pochodzących z recyklingu. Są one tak pomyślane, aby były niemal bezobsługowe.

W ofercie sklepu można również znaleźć najrozmaitsze rośliny. Ich wybór nie jest oczywisty i nie można się kierować tylko upodobaniami. Aby nie tylko wyglądały pięknie i dobrze się rozwijały, należy wybrać gatunki, które będą dobrze się czuły na konkretnym stanowisku. Zdecydowawszy zatem, gdzie ścianka ma się znaleźć, warto porozmawiać ze specjalistami sklepu, którzy podpowiedzą, jakie rośliny sprawdzą się w cieniu, półcieniu czy na stanowisku słonecznym. Trzeba też pamiętać, że niektóre odmiany mogą być szkodliwe dla dzieci i zwierząt. Decydując się na taką pomoc, można zaoszczędzić sobie wiele rozczarowań.

Dodano: 25-10-2021
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://gardenspot.pl/ogrody-wertykalneGarden Spot


WWW: https://gardenspot.pl

Kostrzewskiego 14, 62-022 Rogalinek

Tel: +48 (61) 622 95 30

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy