Opis:

Małych dzieci nie trzeba specjalnie zachęcać do zabawy. Warto jednak odpowiednio pokierować tą zabawą, aby przyniosła wymierne korzyści. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zapisanie maluchów do szkółki piłkarskiej FunFutbol, która prowadzi zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków w Olsztynie.

Rodzice posyłając swoje pociechy na zajęcia mają pewność, że znajdują się one pod czujnym okiem doświadczonych trenerów.  Szkółka organizuje atrakcyjne zajęcia ruchowe dla przedszkolaków,  jak i zajęcia dla grup wiekowych pomiędzy 6 i 12 rokiem życia, a także dla starszej młodzieży powyżej dwunastego roki życia. Poza zajęciami grupowymi, odbywają się także indywidualne, których celem jest przede wszystkim doskonalenie techniki gry. Specjalnością szkółki w okresie letnim jest organizacja zajęć dodatkowych w postaci bardzo atrakcyjnych obozów. Wakacyjna oferta  łączy w sobie zalety letniego wypoczynku w pięknych okolicznościach przyrody z rozwojem umiejętności piłkarskich.

Szkółka niezależnie od pory roku i formy zajęć rozwija pasję do sportu u dzieci oraz dba o o ich prawidłowy rozwój fizyczny oraz  psychiczny. Trenerzy prowadząc zajęcia dodatkowe dla przedszkolaków w Olsztynie, zawsze profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Treningi piłki nożnej odbywają się na bardzo dobrze przygotowanych obiektach sportowych na terenie Przedszkola Sportowo-Tanecznego „Śmieszek” w Olsztynie, przy ulicy Murzynowskiego 20. Zajęcia podzielone są na trzy bloki:

  • Intensywna rozgrzewka - bardzo ważna i konieczna przed wysiłkiem fizycznym.
  • Część właściwa, a wieć doskonalenie techniki gry w piłkę nożną oraz praca nad motoryką.
  • Wyciszenie, czyli czas zasłużonego odpoczynku dla najmłodszych.

Dzieci na treningi powinny być odpowiednio ubrane, czyli przede wszystkim powinny mieć na sobie  spodenki i koszulkę z krótkim rękawem lub w inny wygodny strój sportowy. Konieczne jest oczywiście odpowiedni ubiór oraz woda do picia w czasie przerw. Dobry humor tez jest ważny, ale o to potrafią już zadbać trenerzy do tego stopnia, że dzieci nie mogą się doczekać kolejnych zajęć.

Dodano: 18-12-2018
Autor: Lena Kamińska
Źródło:
https://funfutbol.pl/FunFutbol


WWW: https://funfutbol.pl/

Murzynowskiego 20, 10-684 Olsztyn

Tel: 515295131

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy