Opis:

Samoprzylepne etykiety są bardzo często wykorzystywane w branży spożywczej, kosmetycznej i wielu innych. Nic w tym dziwnego, ponieważ są wygodne w użyciu i pozwalają na szybkie oznaczenie każdego towaru, co jest kluczowe w przypadku masowej produkcji dużych paczek produktów. Ze względu na to, że naklejanie tego typu etykiet odbywa się często za pośrednictwem maszyn, muszą być one idealnie dopasowane i ułożone w określonych odstępach. W innym przypadku może to powodować problemy. Firma FOPS Digilabels oferuje profesjonalny druk etykiet na roli, które zostaną tak ułożone, aby pasowały do każdego sprzętu.

Etykiety samoprzylepne

Drukarnia ma rozbudowaną ofertę i może przygotować naklejki różnej wielkości wykonane z rozmaitych materiałów. Wystarczy, aby klient przedstawił swoje wymagania, a fachowcy zajmą się resztą. Oczywiście, firma oferuje również możliwość personalizacji wydruków oraz szybką zmianę projektu etykiety dostosowaną do krótkich akcji marketingowych związanych ze świętami, promocjami. Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo jest przygotowane do tworzenia etykiet o niestandardowych kształtach. Umożliwia to drukowanie niewielkich nakładów naklejek w atrakcyjnej cenie, co zapewne ucieszy część biznesmenów.

W zależności od preferencji klient może wybrać rozmaite podłoże samoprzylepne, między innymi biały lub metaliczny papier, różne rodzaje folii czy popularną folię bezbarwną. Jednocześnie istnieje możliwość wyboru siły kleju.

Pozostałe produkty

Drukarnia cyfrowa może wykonać wszelkiego typu naklejki reklamowe, które mogą zostać umieszczone na gadżetach firmowych oraz standardowe etykiety na arkuszach. Poza tym sprzęt wykorzystywany przez firmę umożliwia produkowane specjalistycznych naklejek, które dedykowane są powierzchnią śliskim. Klient może zamówić wydruk etykiet dla niewidomych lub imitujących rozmaite materiały, np. drewno.

Drukarnia gwarantuje terminową realizację każdego zamówienia oraz profesjonalne doradztwo. Z pewnością każdy przedsiębiorca będzie zadowolony z jakości naklejek.

Dodano: 23-09-2020
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
https://www.cyfroweetykiety.pl/etykiety_samoprzylepne_na_rolifulloutdoorprintservice


WWW: https://www.cyfroweetykiety.pl/

Al. Piastowska 4, 43-400 Cieszyn

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy