Opis:

Transportowanie towarów sypkich nie należy do łatwych zadań, z tego względu warto korzystać z usług sprawdzonej firmy dysponującej odpowiednimi pojazdami i wysoko wykwalifikowanymi pracownikami, którzy wiedzą, jak poprawnie zabezpieczyć ładunek. Co warto wiedzieć na temat przewozu materiałów tego typu?

Produkty klasyfikowane jako sypkie to przede wszystkim różnego rodzaju surowce wykorzystywane w budownictwie, np. piasek, żwir, cement, pospółka, ziemia oraz odpady, takie jak sadza, popiół. Poza tym do tej kategorii zalicza się także płody rolne i niektóre produkty spożywcze, między innymi ziarna zbóż, cukier, nasiona roślin, ryż, kawa, mleko w proszku.

Do transportu materiałów sypkich wykorzystuje się specjalne naczepy o owalnych kształtach lub wywrotki. Dobór konkretnego pojazdu zależy od rodzaju towaru. Dodatkowo stosuje się rozmaite zabezpieczenia, które nie pozwolą na przypadkowe rozsypanie artykułów. Warto wiedzieć, że ze względu na to, że surowce tego typu nie znajdują się w opakowaniach, muszą być przewożone w czystych, zdezynfekowanych naczepach, aby towar nie uległ zanieczyszczeniu.

Doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią najwyższa jakości usług i terminowość, jest podjęcie współpracy z przedsiębiorstwem Francepol. Podmiot oferuje przewóz ładunków sypkich za pomocą specjalnie przystosowanych do tego celu naczep. Ponadto podmiot dysponuje wysoko wykwalifikowanymi kierowcami oraz dodatkowym sprzętem ułatwiającym rozładunek i załadunek towarów. Oferta jest dostosowana do potrzeb małych, średnich i dużych zakładów przemysłowych, firm budowlanych czy instytucji. Transport obejmuje teren Unii Europejskiej i strefy Schengen. Zleceniodawca może liczyć na fachowe doradztwo.

Dodano: 30-06-2022
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://francepol.com/pl/transport-ladunkowFrancepol Sp. z o.o.


WWW: https://francepol.com/pl

Zatorze 9, 66-002 Stary Kisielin

Tel: 683258343

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy