Opis:

Tarasy to przydomowe przestrzenie służące do wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Z tego względu  warto zadbać o ich wygląd i funkcjonalność. Podstawą są stoły, krzesła lub inne siedziska oraz różnego rodzaju dodatki, wpływające na ich estetykę. Poza roślinami czy świeczkami część osób decyduje się na zakup dywanu. Przydaje się on wśród posiadaczy tarasów, na których położono ceramiczne płytki. Są one chłodne, co może powodować dyskomfort wśród osób preferujących chodzenie na boso lub dzieci mających w zwyczaju bawić się na podłodze.

Dziś wybór dywanów jest na tyle szeroki, że dopasowanie ich do stylistyki obiektu jest jedynie kwestią czasu. Zainteresowanie wzbudzają między innymi modele wzorzyste w ciemniejszych odcieniach, które z łatwością kamuflują niewielkie zabrudzenia, co chroni przed koniecznością częstego czyszczenia. Niektórzy stawiają na modele jaśniejsze, które optycznie powiększają przestrzenie i prezentują się elegancko. Wszystkie osoby rozglądające się za tego typu dodatkami mogą zajrzeć na witrynę sklepoxide.pl. Należy ona do doskonale zaopatrzonego sklepu, proponującego artykuły w korzystnych cenach.

W katalogu znajdują się estetyczne dywany na taras, mające niezbędne certyfikaty, będące potwierdzeniem ich jakości. Na popularności zyskuje między innymi kolekcja GRAY, powstała z myślą o tarasach oraz balkonach. Składają się na nią dywany sznurkowe w naturalnych odcieniach i przyciągających spojrzenia geometrycznych wzorach, które stworzono metodą gęstego tkania. Ich zaletą jest niskie włosie, którego utrzymanie w czystości nie sprawia większych problemów.

Przedsiębiorstwo proponuje dodatki polipropylenowe, niepodatne na odkształcenia lub blaknięcie na skutek promieniowania słonecznego. To przyjemne w dotyku produkty tworzone w Belgii, które mogą być wykorzystywane również we wnętrzach. Zazwyczaj spotyka się je w pomieszczeniach o dużym metrażu, ponieważ niejednokrotnie sprawiają one wrażenie pustych, a co za tym idzie – mało przytulnych. Dywany zmniejszają też ryzyko poślizgnięcia się i tłumią dźwięki kroków.

Dodano: 13-09-2022
Autor: Melania Zakrzewska
Źródło:
https://sklepoxide.pl/pl/c/Dywany-na-taras-i-balkon/178FHU OXIDE


WWW: https://sklepoxide.pl

Oleska 26, 42-700 Lubliniec

Tel: 502 989 719

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy