Opis:

Codzienna praca to często natłok różnego rodzaju obowiązków, który trudno sprostać bez ich odpowiedniego uszeregowania. Aby nie zapomnieć o żadnym z nich, warto zainwestować w odpowiedni planer. Dostępne obecnie w sprzedaży modele pozwalają na tworzenie personalizowanej listy rzeczy do zrobienia w danym dniu z możliwością uzupełniania ich na bieżąco o nowe pozycje oraz usuwanie czynności już wykonanych. Dzięki temu łatwo sprostać wyzwaniom każdego dnia, bez względu na to, czy wprowadza się do planera obowiązki zawodowe, rodzinne, czy też oba warianty naraz.

Praktycznie w każdej branży przydaje się planer miesięczny. Z powodzeniem posłuży do ustalania przydziału zmian, można na niego nanosić planowane przez pracowników w danym czasie urlopy i zastępstwa. Zyskuje się przez to czytelny podgląd na system pracy, który można dodatkowo rozbudowywać o dodatkowe funkcje, w zależności od zapotrzebowania. Świetnie sprawdza się on również przy ewidencji godzinowej (w tym również przy monitorowaniu przepracowanych przez kadrę godzin nadliczbowych). Spisując dane z planera, można potem bezproblemowo obliczyć należne pracownikowi wynagrodzenie z danego miesiąca. 

W niektórych branżach z uwagi na mnogość zamówień lepiej sprawdzają się rozpiski obejmujące tygodniowy tydzień pracy. Jest to rozwiązanie polecane właścicielom i osobom zarządzającym restauracjami, salami na wynajem, zakładami fryzjerskimi czy innymi świadczącymi różnego rodzaju usługi na godzinę. Siedmiodniowy planer to idealna opcja dla osób, które prowadzą rozbudowane kontakty handlowe i są ciągle w ruchu. Dzięki skrupulatnemu prowadzeniu kalendarza spotkań mogą oni bezproblemowo zaplanować meetingi z klientami i kontrahentami, nie narażając się na obniżające ich wiarygodność i renomę spóźnienia. Wybierając planer elektroniczny, można zaprogramować go w taki sposób, by przypominał sygnałem dźwiękowym lub odpowiednią ikoną na wyświetlaczu o ustalonym spotkaniu. Dzięki temu z pewnością się o nim nie zapomni.

Szeroki wybór modeli (tygodniowych, miesięcznych i innych) znajdujących zastosowanie w wielu branżach można znaleźć na stronie internetowej tanietablice.pl. To nowoczesne urządzenia multimedialne, jednocześnie proste w obsłudze i intuicyjne. Dostawca poleca ich także jako wyposażenie instytucji typu placówki oświatowe.

Dodano: 23-05-2022
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
https://www.tanietablice.pl/planery/574-planer-miesieczny.htmlF.H.U Interbis Mirosław Walenciak


WWW: https://www.tanietablice.pl

os. Jagiellońskie 42, 63-000 Środa Wielkopolska

Tel: 791 744 149

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy