Opis:

Jeszcze do niedawna feromony nie były powszechnie akceptowane. Dzisiaj do stosowania ich przyznaje się coraz większa grupa osób. Ich zaletą jest to, że są dyskretne w działaniu, a już nawet niewielka ich ilość sprawi, że płeć przeciwna okaże Ci swoje zainteresowanie.

Zanim zdecydujesz się na zakup feromonów, warto, abyś wiedziała, że feromony są tak naprawdę sposobem komunikacji niewerbalnej. Nie są niczym nowym czy też substancją odkrytą w laboratorium. Każdy człowiek (niezależnie od płci) je produkuje. Stosowanie ich celowo sprawia, że możemy mieć wpływ na to, jak odbierają nas mężczyźni. Wielu kobietom zależy na tym, by podobać się płci przeciwnej i być przez nią adorowana.

Warto wiedzieć, że feromony są coraz częściej dodawane do perfum. Można znaleźć również flakoniki ze skondensowanymi feromonami. Z tego rozwiązania chętnie korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie da się ukryć bowiem, że zapach jest tym, co w dużym stopniu wpływa na to, jak jesteśmy postrzegani. Jeśli będzie nieprzyjemny, może okazać się, że jesteśmy opisywani jako nieprzyjemni, nieżyczliwi. Pomimo tego, że niekoniecznie musi to być prawdą, taki wniosek może zostać wyciągnięty na podstawie oceny zapachu.

Jednym z feromonów, który można znaleźć teraz na rynku jest Pheromax Woman. Co prawda jest bezwonny, ale nie zmienia to jednak jego siły działania. Można to uznać w zasadzie za jego plus, ponieważ można z niego korzystać naprawdę w sposób dyskretny. Żaden z Twoich rozmówców nie dowie się, że zastawiłaś na niego sidła. Wszystko tak naprawdę będzie rozgrywało się w podświadomości, na którą niewątpliwie wpływają feromony.

W Pheromax Woman można znaleźć feromony, które silnie oddziałują na mężczyzn i sprawiają, że w ich oczach stajesz się bardziej atrakcyjna. Co prawda Pheromax jest sprzedawany w niewielkich butelkach, to jednak starcza ona na około 160 aplikacji. Można to uznać za dobrą wydajność. Na feromony-rank.pl znajdziesz ranking i opinie o różnych feromonach dostępnych w Polsce, w tym np. Pheromax, Pheromone Essence.

Dodano: 14-11-2018
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
http://feromony-rank.pl/produkty/pheromax/Feromony Rank


WWW: http://feromony-rank.pl/

Aleje Jerozolimskie 54, 00-024 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy