Opis:

Sprzedawca działający na stronie internetowej sklep.feltiness.pl specjalizuje się w akcesoriach przeznaczonych na zimę. W ofercie posiada czapki wełniane handmade wykonywane z najwyższej jakości surowca. Jest to naturalna owcza wełna, która została poddana obróbce w ten sposób, że stała się miła w dotyku i niezwykle miękka. Zapewnia dobrą ochronę przed niskimi temperaturami, chroniąc głowę przed przemarznięcie, a jednocześnie zapewnia wymianę powietrza z otoczeniem, co pozwala uniknąć przepacania się skóry. Ochrona przed niskimi temperaturami jest na tyle wysoka, że z tego akcesorium można korzystać nawet w górach. Produkty są dostępne w różnorakiej kolorystyce i wielu rozmiarach. Daje to możliwość dostosowania ich do indywidualnych oczekiwań zamawiającego. Czapki zostały od środka wykończone za pomocą tworzywa sztucznego, aby zapewnić jeszcze lepszą izolację przed zimnem. W ofercie znajdują się zarówno modele damskie, jak i męskie. Produkty są tworzone w sposób ręczny przez rzemieślników pochodzących z Nepalu. Mają oni wieloletnią praktykę w swoim zawodzie, a każdy wykonywany przez nich model jest prawdziwie unikatowy.

Do wyboru są nie tylko czapki, ale również dodatkowe elementy, z których można tworzyć komplety w sam raz na zimę. Są to między innymi rękawiczki, a także szaliki oraz papucie. One również zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz są dostosowane pod względem koloru do proponowanych czapek.

Sklep internetowy zapewnia szeroki wybór odzieży oraz akcesoriów wykonywanych z wysokiej jakości materiałów, również naturalnego pochodzenia. Produkty mogą zostać wysłane w ozdobnym opakowaniu wykonanym z kartonu, dlatego doskonale nadają się jako prezent dla bliskiej osoby. Warto zapoznać się z całą ofertą, a także zapisać się na newsletter, co daje dostęp do wielu promocji. W razie pytań wystarczy skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa. Dostawa jest realizowana za pośrednictwem sprawdzonych kurierów, dzięki czemu zawsze odbywa się w terminie. 

Dodano: 03-07-2022
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://sklep.feltiness.pl/Rekawiczki-i-czapki-welniane-handmade/21/1Feltiness.pl


WWW: https://sklep.feltiness.pl/

Szamarzewskiego 1, 60-514 Poznań

Tel: 61 623 25 15

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy