Opis:

Fani motoryzacji są bardzo przywiązani do swoich motocykli i samochodów. Bardzo chętnie kolekcjonują wszystko, co z danym autem jest związane. Śledzą nowości wydawnicze i wymieniają się informacjami z innymi osobami, kochającymi pojazdy konkretnej marki. Wśród nich są między innymi zwolennicy Mercedesa, który jest obecny na światowych rynkach od wielu lat. 

Przedmioty oznaczone trójramienną gwiazdą uchodzą za ekskluzywne. Są wykonane z materiałów wysokiej jakości. Dotyczy to odzieży, zabawek, okularów, butów i wielu innych towarów, które można kupić w firmowym sklepie. Według producenta aut miłe skojarzenia muszą dotyczyć wszystkich artykułów, na których obecne jest logo znanej marki.

Czapka Mercedesa to gadżet, który jest uwielbiany przez fanów motoryzacji. Pozwala łatwo identyfikować kierowcę z jego ulubionym modelem samochodu. Pasuje do niemal każdej stylizacji, a szczególnie sportowych. Tego typu nakrycia głowy są noszone przez mężczyzn oraz przez kobiety. Można je kupić między innymi na stronie Sklepmercedes.ewt.pl.

Wielu klientów sięga także po inne oryginalne gadżety. Dużym powodzeniem cieszą się markowe zegarki. W większości są to czasomierze złożone ręcznie w najlepszych zakładach zegarmistrzowskich w Szwajcarii. Mogą być idealnym dopełnieniem stroju wieczorowego, jak i biznesowego. Specjalna seria została wyprodukowana dla najmłodszych fanów niemieckiego koncernu. Dodano do niej kolorowe paski i ciekawe wzory tarcz.

Osobną grupę produktów stanowią modele samochodów. Dla najmłodszych to zabawki, które po prostu trzeba mieć w swoim pokoju. Na wirtualnych półkach można znaleźć najnowsze modele aut, jak i historyczne pojazdy, które poruszały się po drogach wiele lat temu.

Dodano: 25-10-2022
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://sklepmercedes.ewt.pl/nakrycia-glowy
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Czapka

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.


WWW: https://sklepmercedes.ewt.pl

Poznańska 343, 05-850 Ołtarzew

Tel: +48538994000

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy