Opis:

Auta od francuskich producentów cieszą się sporą popularnością wśród polskich odbiorców. Generuje to zwiększone zapotrzebowanie na odpowiednie części zamienne. W przypadku awarii samochodu i konieczności wymiany poszczególnych podzespołów warto zapoznać się z ofertą dostępną na stronie eurofrance.pl. Pod podanym linkiem można znaleźć skrzynie biegów, elementy elektroniki, układu hamowania, a nawet konstrukcje blacharskie do pojazdów takich marek, jak Citroen, Peugeot czy Renault (części oryginalne i używane). Sklep online realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Proponuje szeroki wybór zamienników w przystępnych cenach. Lista jest na bieżąco uzupełniana.

Z powyższej oferty mogą skorzystać właściciele aut osobowych i dostawczych, nawet modeli z dużym przebiegiem i odległą datą pierwszej rejestracji. Dostawca poleca się jako pomoc w znalezieniu elementów niezbędnych do przeprowadzenia naprawy lub serwisu samochodu, jeśli poszukiwania w punktach stacjonarnych okażą się bezowocne. Kadra jest w stanie nawiązać bezpośredni kontakt z producentem i zamówić u niego potrzebną część.

 Pracownicy zapraszają do kontaktu. Podkreślają, że zakupy online to szybki, wygodny i tani sposób na to, by nabyć zamiennik o odpowiednich parametrach. Obsługa sklepu chętnie świadczy również usługi doradcze. Udziela też szczegółowych informacji o specyfikacji technicznej towarów, jeśli dane podane na stronie są niewystarczające. 

Aby złożyć zamówienie, klient ma obowiązek rejestracji na serwisie poprzez założenie personalnego konta. Treść oferty sprzedażowej jest także dostępna dla obcokrajowców. Mogą z niej skorzystać osoby posługujące się językiem niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim oraz angielskim. 

Dodano: 23-03-2023
Autor: Jędrzej Nowakowski
Źródło:
https://www.eurofrance.pl/autoczesci/renault.htmlEuroFrance


WWW: https://www.eurofrance.pl/

Ks.Brzóski 127, 43-305 Bielsko-Biała

Tel: +48 33 506 50 70

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy