Opis:

Pragnąc nawiązać stałą współpracę z zakładem świadczącym usługi w zakresie obróbki metali, warto zapoznać się z ofertą zakładu ze strony emaj-partner.pl. Jest to firma działająca w branży od wielu lat, a jej atutami są bogate doświadczenie, ogromna wiedza branżowa, świetna załoga i doskonale wyposażony park maszynowy. Różnorodność maszyn sprawia, że firma ta przygotowana jest do wykonywania rozmaitych zadań.

Wśród wielu usług, jakie wykonuje to przedsiębiorstwo z Warszawy jest cięcie laserem, którego cennik jest niezwykle atrakcyjny, ponieważ stara się ono zawsze optymalizować procesy produkcyjne w taki sposób, aby koszt usługi był jak najmniejszy przy bardzo wysokiej jakości. Zakład ten zajmuje się obróbką różnych rodzajów stali, a także wymagającego aluminium, które ze względu na wiele pozytywnych cech jest coraz częściej wykorzystywane w wielu fabrykach.

Najkorzystniejsza dla kontrahentów jest kompleksowa usługa, w której wymienić można takie elementy, jak:

  • projektowanie,
  • wycinanie laserowe,
  • spawanie laserowe,
  • ewentualne fazowanie, gwintowanie czy inna obróbka ślusarska,
  • anodowanie lub malowanie proszkowe.

Jeżeli chodzi o cięcie laserem, to firma ma w parku maszynowym urządzenia do wycinania w blachach stalowych, aluminiowych i ocynkowanych. Ten rodzaj technologii jest bowiem idealny do detali płaskich wymagających precyzji cięcia i wysokiej powtarzalności. Jest to też korzystne dla klienta, ponieważ ten rodzaj obróbki jest szybki, precyzyjny, stosunkowo tani i można sporo zaoszczędzić na materiale.

Lasery, jakimi dysponuje to przedsiębiorstwo tną blachy o takich grubościach jak:

  • 20 mm stal czarna,
  • 15 mm stal nierdzewna,
  • 8 mm aluminium,
  • 3 mm blachy ocynkowane.

Umiejętnie ustawiona maszyna tnie bez gratu i w minimalnym stopniu nagrzewa materiał. Dzięki temu wycinane elementy na ogół nie wymagają dodatkowej obróbki.

Oprócz cięcia blach firma ta może również zaoferować laserowe cięcie rur i profili, Służy do tego laser Fiber o mocy 1,5 kW, który tnie elementy o przekroju od 10 do 100 mm i o grubościach ścianek od 2 mm w przypadku stali nierdzewnej, aluminium, ocynku i metali kolorowych, do 3 mm, jeśli cięta jest stal czarna.

Dodano: 27-08-2021
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://www.emaj-partner.pl/EMAJ-PARTNER Ewa Janiczak


WWW: https://www.emaj-partner.pl/

Przasnyska 6a, 01--75 Warszawa

Tel: +48 502 820 089

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy