Opis:

W przemyśle trzeba stawiać wyłącznie na najlepsze rozwiązania, które pozwolą na to, by do klienta trafił towar najwyższej jakości. Na żadnym etapie produkcji nie można więc dopuścić do jakiegokolwiek błędu, by wadliwy produkt nie wydostał się z linii produkcyjnej. Już na pierwszym etapie, kiedy trzeba upewnić się, że w produktach sypkich nie ma żadnych zanieczyszczeń, konieczne może być użycie odpowiednich filtrów, których zadaniem będzie pozbycie się wszystkiego, co nie powinno znaleźć się w gotowej mieszance. 

Nowoczesne odpylacze pulsacyjne zapobiegają również pyleniu podczas przesypywania substancji, aby nie osiadały one wszędzie w pobliżu miejsca produkcji. Ich specjalna budowa pozwala na to, by zamontować je przy silosach, a także zsypach i przenośnikach taśmowych. Ich wymiary nie są duże, co umożliwia ich obsługę zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, co do tej pory było utrudnione. Co ciekawe, do wyboru są cztery różne wersje filtrów:

  • z wlotem do zsypu lub do komory filtracyjnej,
  • z odbiorem pyłu do zbiornika,
  • z dozownikiem celkowym lub gumową śluzą
  • filtry podwójne - z dwoma lejami zsypowymi.

Dzięki temu z łatwością uda się dopasować odpylacz do już istniejącej linii produkcyjnej. Prosta budowa filtra sprawia, że jego obsługa również pozostaje bezproblemowa. Wkłady filtracyjne można wymienić dzięki łatwo dostępnej komorze, w której odbywa się główny proces odpylania. Z takiego rozwiązania korzysta już wielu przedsiębiorców, którzy zadowoleni są z wybranego rodzaju filtra, bo jego niski koszt oraz prostota obsługi sprawiają, że to obecnie najlepsze odpylacze na rynku. 

Po więcej informacji na ten temat warto sięgnąć na stronę ekofiltr.pl. Producent przedstawił tam swoją pełną ofertę wraz ze specyfikacją wszystkich urządzeń, dzięki czemu możliwe staje się ocenienie słuszności dokonanego wyboru. Warto również zapoznać się ze zdjęciami, które pozwalają zobaczyć, ile dokładnie miejsca będzie zajmować konstrukcja po jej zamontowaniu. Po skontaktowaniu się z przedstawicielem firmy można ustalić wszelkie szczegóły. 

Dodano: 11-08-2020
Autor: Aniela Witkowska
Źródło:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/filtry-workowe-fpk
https://pl.wikipedia.org/wiki/Odpylacz
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pulsacja

EKO-FILTR Zbigniew Włudyga


WWW: https://www.ekofiltr.pl/

Pułaskiego 7, 26-200 Końskie

Tel: 413727638

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy