Opis:

Firma zajmująca się sprzedażą profesjonalnych materiałów pakowych od wielu lat współpracuje z licznymi przedstawicielami branży logistycznej, produkcyjnej oraz handlowej. Artykuły powstające ze starannie wyselekcjonowanych materiałów pozwalają odpowiednio zabezpieczyć towar przed uszkodzeniem podczas transportu lub magazynowania. Oferta przedsiębiorstwa Ebordi cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli sklepów internetowych, które codziennie realizują dużą liczbę zamówień i muszą w przemyślany sposób pakować poszczególne produkty wysyłane do klientów.

Wszystkie wyroby znajdujące się w asortymencie powyższego sprzedawcy pochodzą od sprawdzonych dostawców, dzięki czemu z powodzeniem mogą korzystać z nich podmioty oczekujące akcesoriów z najwyższej półki. Sklep online proponuje takie rozwiązania jak taśma dwustronna montażowa, która dostępna jest w wariantach cechujących się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Produkty z tej kategorii często wykorzystywane są do wykonywania łączeń technologicznych. Klienci mają do wyboru modele akrylowe, piankowe, włókninowe, foliowe, tkaninowe i transferowe. Bogata gama różnych wersji sprawia, że oferta trafia w potrzeby przedsiębiorców działających na przykład w przemyśle budowlanym, motoryzacyjnym, meblarski, szklarskim czy elektronicznym.

Klienci mają możliwość uzupełnienia swojego koszyka zakupowego ręcznymi lub elektronicznymi dyspenserami do folii stretch, które pozwalają w szybki i sprawny sposób owijać rozmaite towary w celu ich prawidłowego zabezpieczenia.

Oferta przedsiębiorstwa z siedzibą w Robakowie koło Poznania przeznaczona jest zarówno dla klientów hurtowych, jak i detalicznych. Sprzedawca proponuje wysokiej jakości towar w konkurencyjnych cenach.

Dodano: 23-05-2022
Autor: Arkadiusz Nowicki
Źródło:
https://ebordi.pl/kategoria-produktu/tasmy-dwustronnie-klejace/Ebordi s.c.


WWW: https://ebordi.pl/

Poznańska 3, 62-023 Gądki

Tel: 666 232 457

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy