Opis:

Od lat na rynku telefonów komórkowych dominują smartfony. Nowoczesne urządzenia nie są jednak niezawodne i często ulegają różnym awariom. Najczęstszym problemem jest uszkodzenie wyświetlacza lub zalanie. O ile usterka wystąpiła w okresie gwarancji, istnieje możliwość skorzystania z serwisu producenta. Jednak po tym okresie właściciel telefonu musi działać na własną rękę. Z czyich usług skorzystać?

Dobry serwis smartfonów

Doskonałym miejscem jest punkt naprawy telefonów w Poznaniu prowadzony przez firmę E-Masters. W serwisie pracują doświadczeni specjaliści, którzy poradzą sobie z każdą usterką. A w przypadku, gdy naprawa zniszczonego telefonu będzie nieopłacalna dla właściciela, mogą skopiować wszystkie dokumenty, zdjęcia i inne dane. Podczas pierwszego spotkania pracownicy przeprowadzą diagnostykę oraz wycenią usługę. Później klient zdecyduje, czy interesuje go usługa.

Firma naprawia sprzęt następujących producentów:

  • Apple,

  • Samsung,

  • LG,

  • Nokia,

  • Asus,

  • Motorola,

  • HTC,

  • Xiaomi,

  • Huawei.

Jeśli na stronie internetowej w cenniku nie został wyszczególniony któryś z modeli danej marki, należy skontaktować się z serwisem. Pracownicy sprawdzą, czy dysponują odpowiednimi częściami i wycenią usługę indywidualnie.

Rodzaje przeprowadzanych napraw

Fachowcy świadczą rozmaite usługi, między innymi mogą naprawić digitizer - szybkę telefonu za pomocą profesjonalnego kleju do elektroniki. Poza tym osuszają zalane smartfony, tablety oraz laptopy. Istnieje również możliwość wymiany uszkodzonego głośnika czy mikrofonu. Dzięki zaawansowanym narzędziom, pracownicy serwisu naprawiają również płyty główne, wymieniają układy elektroniczne.

Osoby, które mają problem z oprogramowaniem telefonu, aktualizacją czy chcą pozbyć się simlocka, również mogą skorzystać z usług serwisu. Klient może liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w wyborze konkretnych rozwiązań.

Wszystkie zlecenia są realizowane błyskawicznie. Cennik jest przejrzysty. Konsument zawsze wie, ile dokładnie zapłaci za usługę. Warto skorzystać z oferty renomowanego serwisu.

Dodano: 19-08-2020
Autor: Kamila Michalak
Źródło:
https://e-masters.pl/serwis-telefonow
https://pl.wikipedia.org/wiki/Telefon


e-masters.pl


WWW: https://e-masters.pl

Głogowska 165, 60-126 Poznań

Tel: 61 83 01 083

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy