Opis:

Aby ubogacić ofertę parku rozrywki, warto rozważyć inwestycję w rozmaite dmuchańce. Wybierając modele o różnej wielkości, można bezproblemowo zagospodarować nawet znaczną przestrzeń. Wielokolorowe, wypełnione powietrzem zabawki nadają się zarówno jako wyposażenie do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Łatwo je złożyć, przenieść czy nawet przetransportować na znaczną odległość samochodem. 

Dmuchane zjeżdżalnie od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najmłodszych. Dzieci uwielbiają wspinanie się oraz zsuwanie po śliskiej nawierzchni. Jednocześnie jest to rozrywka, która ćwiczy koordynację ruchową i sprawność. Certyfikowane, wykonane z wysokojakościowych materiałów konstrukcje zapewniają też bezpieczeństwo. Nawet jeśli dziecko spadnie, wypełnione powietrzem podłoże zapewni miękkie lądowanie. 

Firmą, która zajmuje się zarówno produkcją, jak i dystrybucją różnego rodzaju dmuchańców, jest International Sourcing sp. z o.o., mająca swoją siedzibę w Warszawie. Przygotowana przez jej kadrę oferta jest odpowiedzią na dostrzeżone zapotrzebowanie rynkowe. Pracownicy proponują dostępne w niewygórowanej cenie modele zaprojektowane w ten sposób, by zapewnić małym użytkownikom jak najwięcej zabawy. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza imitujące rozmaite kształty zjeżdżalnie dmuchane. Ich sprzedaż odbywa się stacjonarnie oraz online. 

Dostawca realizuje zamówienia nie tylko od placówek oświatowych czy przedsiębiorców, ale także od osób prywatnych. Poleca przed zakupem upewnienie się, czy dostępny metraż jest wystarczający, aby zmieścić na nim wybraną konstrukcję po napełnieniu jej powietrzem. Należy uwzględnić nie tylko rozmiar podłoża, ale również wysokość (mierzoną w najwyższym punkcie). 

Dodano: 31-10-2022
Autor: Sara Wójcik
Źródło:
https://e-dmuchance.eu/kategoria-produktu/zjezdzalnie-dmuchane/e-dmuchance.eu


WWW: https://e-dmuchance.eu/

Stawki 2, 00-193 Warszawa

Tel: +48 532 500 704

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy