Opis:

Osoby prywatne podejmujące współpracę z zaufaną firmą sprzątającą, mogą liczyć na usługi wykonywane na wysokim poziomie oraz elastyczny grafik, dopasowany do ich potrzeb. Niektórzy decydują się na jednorazowe zlecenie, inni zaś wzywają specjalistów regularnie, przykładowo raz w miesiącu. Rozwiązanie to przynosi korzyści i daje możliwość zaoszczędzenia czasu. Ponadto klienci firm sprzątających nie muszą nabywać środków czystości, mopów, mioteł, ścierek ani urządzeń, takich jak myjki ciśnieniowe co generuje oszczędności.

Przedsiębiorstwem godnym uwagi jest E-CNT, sprzątające mieszkania, domy jednorodzinne, kamienice oraz inne obiekty. To znakomita opcja dla osób zabieganych, które nie chcą sprzątać pomieszczeń samodzielnie. Firmie tej można powierzyć rozmaite zadania. Jej pracownicy zjawiają się w wyznaczonym przez klienta miejscu punktualnie i pracują w godzinach porannych, południowych lub wieczornych. Przedstawiciele przedsiębiorstwa to osoby dokładne, rzetelne, sumienne i zaangażowane, które wykorzystują sprawdzone środki czyszczące. Starają się one podnosić swoje kwalifikacje, co przekłada się na jakość świadczonych przez nie usług.

Przedsiębiorstwo proponuje dokładne sprzątanie domów w Poznaniu niezależnie od ich metrażu. Posiada ono profesjonalne preparaty, niedostępne w zwykłych sklepach, które nadają się do pielęgnowania rozmaitych powierzchni. Pracownicy czyszczą dywany, wykładziny, meble tapicerowane, biurka oraz inne elementy. Podejmują się również usuwania kamienia znajdującego się w kuchniach lub łazienkach, jak i mycia okien. Pozbywają się nawet największych zabrudzeń, takich jak plamy po czerwonym winie lub kawie. Usługi te sprawiają, że wnętrza prezentują się elegancko, a przebywanie w nich jest prawdziwą przyjemnością. Firma świadczy też pomoc właścicielom biurowców, chcącym zadbać o ich wygląd. Jej przedstawiciele działają sprawnie i nie przeszkadzają pracownikom w wykonywaniu przez nich codziennych obowiązków. Cena podobnych usług zależy od metrażu obiektu oraz zleconych prac.

Dodano: 12-11-2020
Autor: Hubert Szulc
Źródło:
http://e-cnt.pl/oferta-sprzatanie-poznan/E-CNT


WWW: http://e-cnt.pl/

Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań

Tel: 535-983-104

Oceń firmę (0 z 0 głosów)
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W Okolicy